Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Jak dobrać zegary ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264450)

zie 29-05-2017 11:03

Jak dobrać zegary ?
 
Witam,

mam pytanie. W jaki sposób dobrać zegary do Mondeo z 2008r? Symbol jaki widnieje to: 8M2T-10849-gc. Elektryk powiedział, że muszę znaleźć z identycznym numerem, czyli w sumie chodzi o te ostatnie "GC", bo inaczej nie będzie pasować. Nie mogę nigdzie znaleźć zegarów z dokładnie takim samym symbolem i zastanawiam się czy inne by nie pasowały.
Problem jest w tym, że zegary padły i nie tzw. zimne luty nie pomagają.

leszcz 29-05-2017 11:23

Odp: Jak dobrać zegary do Mondeo?
 
a kup Convers+ 8M2T-xxxxxxx będzie pasować

tedi_k 29-05-2017 11:25

Odp: Jak dobrać zegary do Mondeo?
 
Cytat:

Napisał zie (Post 2809021)
...W jaki sposób dobrać zegary do Mondeo z 2008r? ...

Początek 8M2T ma być taki sam i zegary mają być od diesla do diesla albo od benzyny do benzyny (poznaje się po tarczy obrotomierza). Ostatnie litery nie są aż tak dramatycznie istotne, jak mówi Twój elektryk...

SRS 29-05-2017 11:43

Odp: Jak dobrać zegary ?
 
Cytat:

Napisał zie (Post 2809021)
Nie mogę nigdzie znaleźć zegarów z dokładnie takim samym symbolem i zastanawiam się czy inne by nie pasowały.

raczej będzie bardzo ciężko znaleźć zegary z dużym czerwony wyświetlaczem , z świeczką trzeba szukać , prędzej znajdziesz Conversa przedliftowego 8U2T-10849-... lub poliftowe CS7T-10849-... i tu trzeba wgrywać soft żeby kontrolka od poduszki normalnie działała .

actchris 29-05-2017 14:42

Odp: Jak dobrać zegary ?
 
Znajdzie się ale czy warto ?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

zie 29-05-2017 15:09

Odp: Jak dobrać zegary do Mondeo?
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2809034)
Początek 8M2T ma być taki sam i zegary mają być od diesla do diesla albo od benzyny do benzyny (poznaje się po tarczy obrotomierza). Ostatnie litery nie są aż tak dramatycznie istotne, jak mówi Twój elektryk...

Ja jestem kompletnie lewy w tych sprawach i chcę się upewnić czy mnie nie wkręca. Powiedział, że przy innym symbolu nie będzie pasowała płyta czy soft? Nie chcę przekręcić. Jak się nie znajdzie to można kupić samą płytę. Coś takiego. No i chcę coś już zrobic z tymi zegarami bo bez wskazania prędkości jeździ się słabo :)

koszka 29-05-2017 18:50

Odp: Jak dobrać zegary ?
 
Zmień elektryka i posłuchaj kolegów z forum i poczytaj trochę o sofcie convers +

TomKrak 29-05-2017 19:40

Odp: Jak dobrać zegary ?
 
mam takie zegary od europejczyka (nie jak na aukcji UK) - oddam za 500 pln

c-matix 09-07-2017 08:55

Odp: Jak dobrać zegary ?
 
Czy ktoś sie orientuje jaki jest koszt zamiany zegarów tradycyjnych z dużym czerwonym wyświetlaczem na conversa ( materiał + komputer ) w Mondeo 2.0 tdci 2014r.

Gregi86 09-07-2017 10:33

Odp: Jak dobrać zegary ?
 
Zmien elektryka i to jak najszybciej zanim bedziesz wydawal kase na jego edukacje.
Nie ma czegos takiego jak zimne luty od 2006 roku. Nie ma i juz.
Wiec albo elektryk lutowal z dodatkiem cyny olowiowej i wtedy pojawiaja sie problemy albo tylko zabijal Ci elektronike ( zla temperatura, brak fluxu) .
Nie majac odpowiedniej lutownicy tylko wyrywasz sciezki z ukladu drukowanego a nie lutujesz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.