Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Dobry lakiernik nowy sącz (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264626)

scorpion_1982 01-06-2017 13:48

Dobry lakiernik nowy sącz
 
Witam szukam dobrego a w miarę taniego lakiernika nowy Sącz/Limanowa tak w promieniu 40 km od nowego Sącza max

Umyłem autko tak dobrze że brud zeszedł z częścią lakieru bezbarwnego z błotnika prawego. Nie mogę na to patrzeć tak wstrętnie wygląda.
Polecacie kogoś sprawdzonego ?
Chce uniknąć sytuacji że za chwilę dalej lakier zacznie odpadać albo będzie odrazu widać że malowany element. W zasadzie autko jest na użytek własny ale takie detale poprawiać pół roku po kupnie to przesada.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...406980e7f6.jpg

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

sobótka 09-06-2017 06:43

Odp: Dobry lakiernik nowy sącz
 
Nie żartuj nawet, że to od mycia.. Kwasem szorowałeś? W Niskowej jest oblatany gość Czesław Oleś. Robił mi kilka lat temu błotnik i jakieś drobiazgi. Nie złoił mnie na kasie, a zrobił elegancko. Nic nie było znać do dzisiaj nic się nie dzieje w tych miejscach. Robił też dwa inne samochody moich bliskich, jeden po kolizji a drugi żeby ukrucić początki rudej. Jak zrobisz (obojętnie u kogo), to daj znać jakie efekty i koszta czegoś takiego. Dobrze mieć rozeznanie w regionie.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

scorpion_1982 09-06-2017 09:17

Odp: Dobry lakiernik nowy sącz
 
Kolego wstawka była lakierowana ktoś kiepsko pewne zmatowił, przy myciu fakt że szlafa przytrzymałem bliżej i mam taki efekt.
Skóry nie tnie gdy podpełnym ciśnieniem podłoże rękę choć jest duża moc no ale bez przesady.

Tak czy siak muszę to pomalować bo się nie mogę na to patrzeć.
Na rancie robi mi się nalot rudej więc kto wie co się działo z tym elementem, miernik nie wskazuje szpachli jak również że ten element był powtórnie malowany. Ale gdy się dobrze przypatrzeć mam dwa punkty w lakierze wtopione jak by coś się przykleiło więc chyba fabryka odpada.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

sobótka 09-06-2017 11:04

Odp: Dobry lakiernik nowy sącz
 
W Fordach ruda na rantach pojawia się najczęściej ok. 7-8 roku życia. Zwłaszcza jeśli słabo/wcale nie konserwowane. Ja staram się robić konserwę podwozia co 2-3 lata, w zależności jaka zima i ile zimą po solankach jeżdżę. U mnie furmanka stoi pod chmurką dodatkowo, więc jak się zabieram za konserwację, to jadę podwójną warstwę co do centymetra. A ranty mam daleko na zewnątrz wyjechane, grubą warstwą. Wygląda to (z bliska może niezbyt estetycznie) jakby kto grubo czarnego silikonu naprał. Ale się sprawdza.
Właśnie ten błotnik, co mi Oleś robił, wymagał już kawałka przeszczepu dla pewności, a rant był zdrowiusieńki. I to było w starowince śp. Fieście kilkunastoletniej.

Ogólnie polecam konserwację robić we własnym zakresie, bo te zlecone, to takie majtnięcie tematu ledwo. Kuzyn się wykosztował, bo mu było szkoda dnia poświęcić i potem pluł sobie w portfel.

scorpion_1982 24-07-2017 22:41

Odp: Dobry lakiernik nowy sącz
 
Sobótka byłeś się trzymał zdała od firmy spetz ul żulińskiego.
Takiego partactwa nie wszędzie uświadczysz a przy okazji dach mi porysowali bo na dachu zrobili mojego auta schowek. Już tego auta nie mam ale jakość wykonania usługi mizerny. Kropki od wody na lakierze przy pierwszym myciu tam mi lakier poodpadał. Szkoda słów.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

kania81 25-09-2017 11:05

Odp: Dobry lakiernik nowy sącz
 
polecam Wikar Nowy Sącz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.