Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=224510)

kruger 17-05-2015 13:18

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
W testowanych przez mnie Mk5 nawigacja gadała po angielsku i dealer powiedział, że nie ma możliwości przestawienia na polski. Może za jakiś czas wyjdą aktualizacje.

biner 17-05-2015 14:08

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
1 załącznik(i)
Dokładnie po angielsku gada ciekawe jak jest z tymi aktualizacjami czy przez rok są czy to nie lipa. JAkby kogoś to interesowlo to opony 18" mam good year F1 są super bo mają taki fajny rant żeby nie obrysować felg.

Bump:

Bump:

Bump: Czy ktoś z posiadaczy wie czy można wyłączyć oswietelenie dziennych ledów i tylnych lamp przy otwieraniu drzwi ???

romekkar 17-05-2015 14:43

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2403905)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jaką masz opinie na temat szklanego dachu? Za i przeciw?
Dzięki za info

Przeciw - oprócz szybszego nagrzewania się auta - nie mam nic. Nic nie szumi, nie cieknie, od wnętrza podsufitka jest porządnie wykończona
Za przemawiają głównie walory estetyczne: ładnie się komponuje z zewnątrz z białą resztą auta, wewnątrz kabina jest bardziej przyjemna (rozjaśniona). Dodatkowe promienie słoneczne na pewno też poprawią samopoczucie w okresie jesienno-zimowym. No i cena tego gadżetu co najmniej akceptowalna.

wojcian 17-05-2015 14:59

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Dzieki za nakierowanie (bogaty wątek ,trochę mi zejdzie), ,wiem że komend głosowych nie ma w jezyku Polskim ,mnie interesuje czy gps mówi po naszemu, bo że napisy na ekranie są w języku polskim to wiem.
binder możę sprawdzw ustawieniach jak możesz.

ssakznadodry 17-05-2015 15:25

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2403636)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ile pali twój egzemplarz? Odbieram za tydzień identyczny
Dużo nim polataleś?
Start/stop nie irytuje zbytnio ?

Witam,
na razie pojeździłem 1100 km po mieście. Spalanie 8,8 l/100km.
Start/stop przyznam trochę wkurza w czasie upalnych dni ( włącza się chyba dla podtrzymania temperatury), poza tym o.k.

Bump:
Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2403897)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Poczytaj kolego forum - o siedziskach było już kilka razy- nikt na te siedzenia nie narzeka a wręcz przeciwnie.
Pytania o GPS po polsku to nie rozumiem, nawigacja nawiguje po polsku, nie jest online wiec rzeczywiście jest archaiczna. Aktualizacje podobno co rok za free.
Rabaty rożne bo i cenniki były rożne - ale mi sie udało ze 159 na 132 tys zejść.

Nawigacja mówi co prawda po angielsku, ale z podłączoną po bluetooth komórce z aktywną usługą transferu danych - wyświetla korki i utrudnienia.

biner 17-05-2015 16:17

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Zwrócił ktoś uwagę na pracę active LED jak wjadę do garażu i z automatu się zapalą to załączają się jakieś wentylatory i jak ustawiają się to skrzeczą :)

Rothmans 17-05-2015 16:18

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Dzięki za info, jeśli pokazuje korki to bardzo żałuje że nie dobrałem navy:(
A propos spalania - po mieście 8,8 to nie ma tragedii ale.daleko od katalogu :) myśle, że trochę sie jeszcze silnik ułoży i spadnie nieco spalanie. Jeździsz pewnie raczej żwawo?
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Sorry - navy nie mówi po polsku a sie wymądrzałem:)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
A czy da się wyświetlić na Sony w Mk5 - poprzez kabel czy Bluetooth aktualny ekran z np iphona ? Czy mozna korzystać z navy w telefonie, iPadzie i widzieć to na ekranie w aucie?
Sorki, że zawracam ci głowę ale w salonach nic nie wiedzą.

Bobini 17-05-2015 16:39

Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2404071)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Dzięki za info, jeśli pokazuje korki to bardzo żałuje że nie dobrałem navy:(
A propos spalania - po mieście 8,8 to nie ma tragedii ale.daleko od katalogu :) myśle, że trochę sie jeszcze silnik ułoży i spadnie nieco spalanie. Jeździsz pewnie raczej żwawo?
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Sorry - navy nie mówi po polsku a sie wymądrzałem:)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
A czy da się wyświetlić na Sony w Mk5 - poprzez kabel czy Bluetooth aktualny ekran z np iphona ? Czy mozna korzystać z navy w telefonie, iPadzie i widzieć to na ekranie w aucie?
Sorki, że zawracam ci głowę ale w salonach nic nie wiedzą.

Nie da się wyświetlić ekranu telefonu.

romekkar 17-05-2015 17:21

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał Bobini (Post 2404081)
Nie da się wyświetlić ekranu telefonu.

Myślę, że jest to do zrobienie korzystając z wejścia av navi - trzeba by mieć telefon z wyjściem av lub hdmi i odpowiednią przejściówką

Rothmans 17-05-2015 17:57

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał romekkar (Post 2404099)
Myślę, że jest to do zrobienie korzystając z wejścia av navi - trzeba by mieć telefon z wyjściem av lub hdmi i odpowiednią przejściówką

Może sie da ale nawet jak sie wyświetli np. Google maps to Sync 2 może potraktować to jak w instrukcji , ze powyżej 5 km na godzinę filmiki z YouTube wyłącza, a na pewno wyłącza filmiki.

Pozostanie mi iPhone z Google maps, z porządną jednak nawigacją- tak się pocieszam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.