Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=224510)

panerai_47 17-01-2017 21:45

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Cytat:

Napisał dobo (Post 2729865)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , można to zrobić również (jak w każdym chyba fordzie) z pilota, naciskając dwa razy przyciskiem zamykania, przy drugim razie przytrzymując aż szyby nie zaczną się otwierać/zamykać

To wiem.

jvc 18-01-2017 17:19

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Może mi ktoś zdradzić do czego mi kompas potrzebny na wyświetlaczu? :D
Nie wiem skąd to, może z Fusiona zostało odziedziczone że niby w Stanach duże tereny i ktos się kieruje na północ ,albo południe. :)
I pytanko czy te wartości małe bo male na dole oznaczające kierunki można wyłączyć ?

Touch'n'go 18-01-2017 18:07

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Żeby Ci przypominał że pożałowałeś na mapy ;) musieli zająć czymś pusty kwadrant ekranu głównego..

bartulko 18-01-2017 22:49

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Cytat:

Napisał miroos (Post 2729557)
Na stronie Forda pojawiły się zaktualizowane cenniki - ktoś sprawdzał co uległo zmianie?

Cena wzrosła. Pewnie przeczytali mój wątek o braku schowka w tylnym podłokietniku dodali go ale miuieli podnieść cenę. Przepraszam wszystkich zamawiających

Bump:
Cytat:

Napisał jvc (Post 2730294)
Może mi ktoś zdradzić do czego mi kompas potrzebny na wyświetlaczu? :D
Nie wiem skąd to, może z Fusiona zostało odziedziczone że niby w Stanach duże tereny i ktos się kieruje na północ ,albo południe. :)
I pytanko czy te wartości małe bo male na dole oznaczające kierunki można wyłączyć ?

Dokładnie mam to samo. Nie znajduję zastosowania praktycznego. Oprócz oczywiście bajeru kręcącego się kółka na wyświetlaczach który mnie irytuje deko.

anastazyy 19-01-2017 07:08

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
cennik jest ale konfigurator nadal nie działa,

cattani75 19-01-2017 07:48

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Ja konfiguratora nigdy nie używałem, bo potem się okazywało, że miałem przykładowo 2 szyberdachy. Na stronie Skody czy VW konfigurator bym inteligentny, bo znał zależności między elementami wyposażenia. W Fordzie widział tylko, że nie można wybrać dwóch kolorów auta naraz. ;-)

Voldemord 19-01-2017 09:25

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Cytat:

Napisał Touch'n'go (Post 2730325)
Żeby Ci przypominał że pożałowałeś na mapy ;) musieli zająć czymś pusty kwadrant ekranu głównego..

Też nie to :) Mam navi fabryczną i kompas.
Oczywiście dla mnie to wręcz niezbędne aby wiedzieć czy jadę na północ, czy na południe. Inaczej przecież nie wiedziałbym gdzie jestem :D

SRS 19-01-2017 12:18

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
I się wreszcie wyjaśniło aktualizacja map w Sync3 będzie odbywała się poprzez usb a dane będą zapisane na pendriwie

prokop123 19-01-2017 18:41

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Panowie
czy silniki 1,5 i 2.0 EB są jakoś w wyjątkowy sposób narażone bardziej ,niż silniki innych producentów, na odkładanie się nagaru na zaworach ssących ?

leszek 19-01-2017 19:04

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
kolego rozbierz głowicę i sprawdź nie znam osoby co by w mk 5 tylko zmieniała uszczelkę z pod głowicy a ty startujesz z nagarem i remontem głowicy to nie ta liga to FORD MONDEO MK5 a nie jakieś badziewie :) pytaj konkrecje co robią za prymityw :) nie ta liga


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.