Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=176207)

Markoo 18-02-2013 17:04

Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?
 
Spotkałem się z kilkoma przypadkami, kiedy drzwi kierowcy, w górnym prawym rogu (ramka szyby) są mocniej wciśnięte względem drzwi pasażera z tyłu.
Tak jakbyśmy stanęli oparli się o górny prawy róg drzwi i naciskali do środka samochodu.
Auta niby nie wypadkowe... ale... tu pytanie czy to się tak dzieje w Mondkach ?
Czy to coś podejrzanego ?

Ps. Nie wiem czy to dobry dział, czy lepiej w "Kupuję auto"

wojtekn 18-02-2013 23:18

Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?
 
Na moje nie powinny być lecz nie jestem blacharzem, aby to potwierdzić lub zaprzeczyć w 100 % dlatego też przeniosłem cię do tego działu. :wink:

cdsmarcin 27-02-2013 22:58

Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?
 
Mam podobny problem w swoim aucie, tylko w drzwiach pasażera. Nie mam pojęcia jak to rozwiązać i chętnie wysłucham kogoś, kto mógłby udzielić jakiejś rady w tym temacie.

Markoo 28-02-2013 19:35

Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?
 
Cytat:

Napisał cdsmarcin (Post 1966565)
Mam podobny problem w swoim aucie

Jeśli pojawiło się to podczas normalnej eksploatacji, to ja bym spróbował na zawiasach znaleźć jakąś regulację, albo uszczelka się ścisnęła na górze... coś w ten deseń.

cdsmarcin 01-03-2013 10:38

Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?
 
Cytat:

Napisał Markoo (Post 1967020)
Jeśli pojawiło się to podczas normalnej eksploatacji, to ja bym spróbował na zawiasach znaleźć jakąś regulację, albo uszczelka się ścisnęła na górze... coś w ten deseń.

Wyczytałem, że raczej nie ma możliwości regulacji. Najgorsze jest to, że od dołu do parapetu drzwi schodzą się idealnie, a od parapetu w górę bardziej dociskają jakby.

Markoo 01-03-2013 16:38

Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?
 
Cytat:

Napisał cdsmarcin (Post 1967288)
Wyczytałem, że raczej nie ma możliwości regulacji. Najgorsze jest to, że od dołu do parapetu drzwi schodzą się idealnie, a od parapetu w górę bardziej dociskają jakby.

Hmm, no to tak jak ja widziałem. Miałeś tak od nowości?
Nie chcę polecać brutalnej metody...ale na opuszczonej szybie pociągnąć ramkę do siebie, powinny się wyprostować. Ale ta metoda to po przemyśleniu, nie namawiam.

cdsmarcin 03-03-2013 17:14

Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?
 
Cytat:

Napisał Markoo (Post 1967462)
Hmm, no to tak jak ja widziałem. Miałeś tak od nowości?
Nie chcę polecać brutalnej metody...ale na opuszczonej szybie pociągnąć ramkę do siebie, powinny się wyprostować. Ale ta metoda to po przemyśleniu, nie namawiam.

Z tą metodą to nie wiem czy warto ryzykować :) Kupiłem auto we wrześniu i już tak było. Rozumiem jakby całe drzwi nie pasowały, a u mnie jest dość dziwna sytuacja.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.