Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kosmetyka samochodowa (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=181)
-   -   Czy ktoś używał preparatu pod tajemniczą nazwą '' niewidzialna wycieraczka" ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=151942)

marek6632 26-02-2012 16:21

Czy ktoś używał preparatu pod tajemniczą nazwą '' niewidzialna wycieraczka" ?
 
Witam
Czy ktoś używał preparatu pod tajemniczą nazwą '' niewidzialna wycieraczka" ?
Jakie są Wasze opinie ?
Mar

mariusz-jagi 29-02-2012 18:49

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Ja używam amerykańskiego "rain x" jest bardziej trwały od polskich odpowiedników niewidzialnej wycieraczki.
Preparaty tego typu bardzo sobie chwale i efekt jaki dają na szybie tzw. "kwiatu lotosu".
Najlepiej kupić preparat i wypróbować samemu i sprawdzić czy taki efekt odpowiada kierującemu.
Na pewno wydłuża to żywotność gum wycieraczek i ułatwia czyszczenie szyb z brudu czy owadów.

xavi3 02-03-2012 10:02

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Cytat:

Napisał marek6632 (Post 1790656)
Witam
Czy ktoś używał preparatu pod tajemniczą nazwą '' niewidzialna wycieraczka" ?
Jakie są Wasze opinie ?
Mar



witam.ja jakis czas temu uzywalem tz.niewidzialnej wycieraczki firmy loctite i musze powiedziec ze bylem mile zaskoczony woda fajnie splywala a im szybciej jechalem tym lepiej.jedyny minus to taki ze co jakis czs trzebabylo szybe od nowa spryskac zeby to dzialalo bo inaczej strasznie mazalo.

eclipse 02-03-2012 10:16

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Ja w zeszłym roku kupiłem płyn do spryskiwaczy Nano -technologia i okazało sie że była to wielka porażka ,
niedość że mazało szybę jakimś tłustym środkiem nie mogąc oczyścić do przejrzystości
to na dodatek długo dochodziłem do uzyskania przejrzystości po wymianie płynu na inny .Porażka to mało powiedziane --to ,,Klęska ''.

wrzoch 29-03-2012 17:07

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Cytat:

Napisał eclipse (Post 1793102)
Ja w zeszłym roku kupiłem płyn do spryskiwaczy Nano -technologia i okazało sie że była to wielka porażka ,
niedość że mazało szybę jakimś tłustym środkiem nie mogąc oczyścić do przejrzystości
to na dodatek długo dochodziłem do uzyskania przejrzystości po wymianie płynu na inny .Porażka to mało powiedziane --to ,,Klęska ''.

Wniosek taki, że albo kupiłeś badziewny płyn, albo skopałeś aplikowanie.
Minusem niestety niewidzialnej wycieraczki jest to, że jest pracochłonna w aplikacji. Druga ciekawa rzecz - tutaj więcej nie znaczy lepiej, a gorzej. Jeśli zaaplikujesz za dużo i nie wypolerujesz tego odpowiednio, to będziesz miał dokładnie efekty o których napisałeś.
Kolejna rzecz to dokładne oczyszczenie, odtłuszczenie i osuszenie szyby przed nakładaniem. Najlepiej, żeby szyba była lekko nagrzana choćby od słoneczka.

sinrock 01-04-2012 00:29

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Jak chcecie naprawdę dobrą niewidzialną wycieraczkę to z czystym sumieniem mogę polecić 4NANO PREMIUM VISION, cena może was powalić bo to aż 50zł za 30ml ale u mnie jedna warstwa trzyma się od października do dnia dzisiejszego i co ważniejsze nie występuje przy niej efekt smużenia podczas pracy wycieraczek. Przy dozowaniu za pomocą strzykawki i płatka kosmetycznego spokojnie starczy wam na całe auto i drugą warstwę na przednią szybę :) To samo cudo jest nakładane w profesjonalnych studiach, a cena za 1 warstwę na wszystkie szyby jest co najmniej 2x wyższa od ceny produktu dostępnego w sklepach.

rufus295 01-04-2012 08:10

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Ja ze swojej strony polecam CAR-LACK 68 - GLASS SEALING KIT, wydajność powala, jakość jak dla mnie również. Z nudów dwie warstwy na przednią nałożyłem i przy 50km/h szyba czysta.

gdynia007 04-04-2012 15:49

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Ja ostatnio kupiłem Rain-X ze względu na pozytywne opinie (oczywiście płyn a nie 2w1). Jak pogoda na Święta dopiszę to podejmę się aplikacji 8)

@mariusz-jagi
Aplikujesz Rain-X też na klosze reflektorów?

mariusz-jagi 04-04-2012 18:40

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Reflektorów nie pokrywam rain-x'em. Tylko szybę czołową, boczne i lusterka wsteczne. Podczas opadów atmosferycznych, pewnie nawet bym nie zauważył różnicy na kloszach reflektorów.

adziok09 09-04-2012 15:52

Odp: Niewidzialna wycieraczka
 
Witajcie


Mam bardzo głupie pytanie
Otóż jeżeli ten środek trzyma się tak długo to czy nie warto pokryć nim cały samochód żeby woda spływała z karoserii jak po teflonie? Wiem że są woski samochodowe itp. ale one tak długo sie nie trzymają a na pewno nie po deszczu


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.