Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=304233)

Safrankowicz 20-12-2019 13:15

W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
Koledzy/koleżanki jakie polecacie żarówki LED W5W do podświetlenia tablicy w mondeo MK5? Miałem już dwa rodzaje z allegro i nawet po miesiącu nie wytrzymały. Jak macie coś sprawdzonego to prośba o nazwę/symbol bądź link. Z góry dziękuję.

Matych 20-12-2019 14:32

Odp: W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
Philipsa,Osramu to są diody a nie śmieci z allegro

Safrankowicz 20-12-2019 14:48

Odp: W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
OK a konkretnie jakiś model tych led? Czy nie ma znaczenia?

remlen 20-12-2019 15:07

Odp: W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

t.runo 20-12-2019 15:31

Odp: W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
A po co podświetlać ledami tablicę rejestracyjną. Tablica rejestracyjna ma być oświetlona światłem mdłym i byle jakim, byle by było sprawne. Nie jestem piratem drogowym ale każdemu może się czasem przytrafić coś na drodze i lepiej nie ułatwiać policji identyfikacji. Takie mam zdanie i moje oświetlenie tablicy jest sprawne i byle jakie.

Greg Poznań 20-12-2019 21:51

Odp: W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
Nie lepiej sprawdzone pełne lamki zmienić? Kupiłem ten dokładnie model
i świecą dzień w dzień od lipca 2017r i nie wykazują najmniejszych cech zużycia.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Bump:
Cytat:

Napisał t.runo (Post 3204927)
A po co podświetlać ledami tablicę rejestracyjną. Tablica rejestracyjna ma być oświetlona światłem mdłym i byle jakim, byle by było sprawne. Nie jestem piratem drogowym ale każdemu może się czasem przytrafić coś na drodze i lepiej nie ułatwiać policji identyfikacji. Takie mam zdanie i moje oświetlenie tablicy jest sprawne i byle jakie.

Po co odkurzać w aucie, skoro za chwilę znowu się naniesie, albo myć, przecież
może jutro sprawnie dasz, a w ogóle w tym kraju jest tak brudno ... etc. itp. banały.

Safrankowicz 20-12-2019 22:11

Odp: W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
Ok dzięki za info :)

t.runo 21-12-2019 09:30

Odp: W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
Bump:
Po co odkurzać w aucie, skoro za chwilę znowu się naniesie, albo myć, przecież
może jutro sprawnie dasz, a w ogóle w tym kraju jest tak brudno ... etc. itp. banały.[/QUOTE]

argument nie trafiony . Odwróciłeś kota ogonem. żarówki w tablicy nie muszą świecić jasno z powodów które wymieniłem wcześniej.

Greg Poznań 22-12-2019 09:20

Odp: W5W LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 
Cytat:

Napisał t.runo (Post 3205137)
argument nie trafiony . Odwróciłeś kota ogonem. żarówki w tablicy nie muszą świecić jasno z powodów które wymieniłem wcześniej.

Trafiony w aspekcie estetyki, nie musi oczywiście świecić jasno ale fajnie ja świeci ładnie, jeden to lubi inny ma w d. W tej kwestii napisałem co napisałem. Sugerowanie, że lepiej żeby prawie nie świeciło, bo ... czasem lepiej żeby ktoś nie doczytał rejestracji jest niedorzeczny zwyczajnie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.