Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=312324)

wojocie 22-08-2020 08:16

Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
Witam
Poszukuje dobrego mechanika do focusa, mieszkam na Tarnogaju we Wrocławiu. Rapserwis na Terenowej odpada (jak bym chciał wyrzucić pieniądze w błoto to mam inne sposoby). Macie może kogoś sprawdzonego?

hindus 22-08-2020 08:19

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tu zapytaj

Artur W/W 22-08-2020 09:43

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
Cytat:

Napisał wojocie (Post 3275775)
Witam
Poszukuje dobrego mechanika do focusa, mieszkam na Tarnogaju we Wrocławiu. Rapserwis na Terenowej odpada (jak bym chciał wyrzucić pieniądze w błoto to mam inne sposoby). Macie może kogoś sprawdzonego?

A cóż tam takiego zrobili?Serwisuję tam trzeciego Forda i do tego motorynkę p.t Honda Forza,nigdy nie miałem zastrzeżeń.Z drugiej strony Twoja rezygnacja to mniejsza kolejka.

wojocie 22-08-2020 11:36

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
Cytat:

Napisał Artur W/W (Post 3275788)
A cóż tam takiego zrobili?Serwisuję tam trzeciego Forda i do tego motorynkę p.t Honda Forza,nigdy nie miałem zastrzeżeń.Z drugiej strony Twoja rezygnacja to mniejsza kolejka.

Gratuluję, że Tobie dobrze serwisują mi nie był dane. Opinie moją można w gooogle poczytać na temat tego miejsca. W skrócie jak mówił RAP, że dobre to zaraz się psuło lub zużywało, osobiście goście nie mają pojęcia odnośnie FOCUSów MK2 koniec tematu.

Marek 22-08-2020 11:40

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
Masz temat o zakładach we Wrocławiu w tym dziale. Po co zakładasz kolejny?

tyrlas1 22-08-2020 13:22

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Marek 22-08-2020 13:57

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
Taaaa...

Skoro inny zakład tak świetnie Ci wszystko diagnozowal to po co szukasz kolejnego?
Znam autorap 25 lat, czasem wpadki niego bywały ale pisać, że się nie zna to już totalna bzdura.

gregor75 22-08-2020 16:02

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
autor tematu to taki "niedzielny kierowca" tego forum :D

dragon.data 22-08-2020 20:26

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
A tak by the way to internet to smietnik i opinie zwykle zamieszcza ten co sie czyms denerwuje a dobry klient placi mowi czesc i idzie dalej. Problemy bywaja rozne tak jak i dowiadczenie mechanikow. Czlowiek jak to mowia uczy sie cale zycie i glupi umiera....


Wysłane z Tapatalk

wojtas7 22-08-2020 20:41

Odp: Dobry mechanik we Wrocławiu i okolicach
 
Cały wątek powinien być przeniesiony do działu dolnosląskiego..

Ale odnośnie RAP - serwisowałem od lat dwa fordy - focus i ka - i w standardowym 1,6 tdci nie podjął się wymiany podkładek pod wtryskami to straciłem cały entuzjazm do nich. Niestety ale warsztat samochodowy tego typu to nie ASO gdzie tylko robią najprostsze rzeczy i wymieniają wszystko od razu...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.