Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Dziwne bzyczenie zegarów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257112)

Fiestaczek 17-01-2017 21:05

Dziwne bzyczenie zegarów
 
Witam wszystkich,
Kilka dni temu kupiłem używanego Focusa MK3 Titanium (2011) w benzynie, kolorowy wyświetlacz w zegarach. Zauważyłem mały problem, tudzież niedogodność. Mianowicie: po włączeniu zasilania z okolic zegarów słychać dziwny dźwięk, "brrrrrrrrrrrrrrrr". Nagranie z dyktafonu w telefonie: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być i ewentualnie co z tym zrobić? Bardzo działa mi to na nerwy kiedy np. stoję na światłach z wyłączonym silnikiem. Co więcej, nie wiem, czy przypadkiem coś się złego nie dzieje z moim nowym Foksikiem...

Maclan2 17-01-2017 21:14

Odp: Dziwne bzyczenie zegarów
 
Masz w nim nawigacje fabryczną?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Fiestaczek 17-01-2017 21:18

Odp: Dziwne bzyczenie zegarów
 
Nie, tylko radio Sony z BT i kolorowym wyświetlaczem. Mogę podać VIN jak to ma coś pomóc... Dopiero poznaję co i jak w Fordach, wcześniej Fiat ;)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Maclan2 17-01-2017 21:23

Odp: Dziwne bzyczenie zegarów
 
Nie wiem jak przy radiu Sony ale przy nawigacji środkowy ekran ma z tyłu wiatraczek który lubi hałasować 😊 Ekran kolorowy chyba jest identyczny. Przystaw do niego ucho to sprawdzisz 😆

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Fiestaczek 17-01-2017 21:29

Odp: Dziwne bzyczenie zegarów
 
To może być to, rafio Sony od tego z GPSem Sony różni się bardzo niewiele. Rano sprawdzę dokładnie co i jak, ale brzmi jak wiatraczek... Dzięki:) Szkoda że tak hałasuje.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

tedi_k 17-01-2017 21:32

Odp: Dziwne bzyczenie zegarów
 
Cytat:

Napisał Fiestaczek (Post 2729835)
...Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być i ewentualnie co z tym zrobić? Bardzo działa mi to na nerwy kiedy np. stoję na światłach z wyłączonym silnikiem. ...

W imieniu społeczności forum serdecznie gratuluję!:one:
Założył kolega jubileuszowy 25 wątek o hałasującym wiatraczku w czujniku temperatury wewnętrznej !:568:

Fiestaczek 17-01-2017 21:43

Odp: Dziwne bzyczenie zegarów
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2729860)
W imieniu społeczności forum serdecznie gratuluję!:one:
Założył kolega jubileuszowy 25 wątek o hałasującym wiatraczku w czujniku temperatury wewnętrznej !:568:

Czy dostanę jakąś nagrodę? :diabel2: (Meh... pierwszy post poza Hydeparkiem i już wtopa... :oops: )
A tak serio to nie bardzo nawet wiedziałem pod jakim hasłem szukać :( Przydał by się jakiś przyklejony temat z "najczęstsze durne pytania świeżaków". Przepraszam za zaśmiecanie :oops: Czy da się coś z tym zrobić poza przyzwyczajeniem się "ten typ tak ma"?

(jestem na punkcie zegarów ciut przewrażliwiony po moich ostatnich przygodach ze Sztilo ;) a z kolei ten wielki, kolorowy wyświetlacz w Foksiku mnie oczarował i ostatecznie "kupił")


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.