Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Silnik/skrzynia Powershift głośna praca. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=281862)

prsp 05-10-2019 11:05

Odp: Silnik/skrzynia Powershift głośna praca.
 
Polecam f-mę "Mechanika Pojazdowa"
Semlińska 53 Pinczyn koło Starogardu Gdańskiego
tel. 602365526

domwar 31-10-2019 10:10

Odp: Silnik/skrzynia Powershift głośna praca.
 
Cytat:

Napisał prsp (Post 3180055)
Polecam f-mę "Mechanika Pojazdowa"
Semlińska 53 Pinczyn koło Starogardu Gdańskiego
tel. 602365526

Kolego,
możesz podpowiedzieć co robiłeś w tym warsztacie?
Naprawa, regeneracja PS czy coś jeszcze?
Jestem kompletnym świeżakiem w temacie PS i szukam dobrego warsztatu, żeby na początek zrobić wymianę oleju i ewentualnie adaptację, a tak się składa, że do Pinczyna z Stg mam przysłowiowy rzut beretem.
W rozmowie telefonicznej wydaje się, że p. Marek (właściciel warsztatu) zna się na rzeczy.
Byłbym wdzięczny za rozwinięcie opini.
Pozdrawiam
D

prsp 02-11-2019 07:28

Odp: Silnik/skrzynia Powershift głośna praca.
 
Wymieniałem pęknięty zabierak sprzęgła, komplet tarczek sprzęgłowych i przekładki, dźwignia wybieraka, elementy tłumika drgań tj. ślizgi, sprężynki, uszczelki, oringi tzw. zestaw naprawczy, filtr wewnętrzny, zewnętrzny, olej, adaptacja. Gdy skrzynię się już rozbierze, to wszystko po za pękniętym zabierakiem, to jest absolutne minimum do wymiany na nowe, bez względu na stan zużycia.
Czas naprawy: 4 dni nie licząc czekania w kolejce.
Skrzynia działa perfekcyjnie.

domwar 04-11-2019 10:11

Odp: Silnik/skrzynia Powershift głośna praca.
 
Cytat:

Napisał prsp (Post 3189014)
Wymieniałem pęknięty zabierak sprzęgła, komplet tarczek sprzęgłowych i przekładki, dźwignia wybieraka, elementy tłumika drgań tj. ślizgi, sprężynki, uszczelki, oringi tzw. zestaw naprawczy, filtr wewnętrzny, zewnętrzny, olej, adaptacja. Gdy skrzynię się już rozbierze, to wszystko po za pękniętym zabierakiem, to jest absolutne minimum do wymiany na nowe, bez względu na stan zużycia.
Czas naprawy: 4 dni nie licząc czekania w kolejce.
Skrzynia działa perfekcyjnie.

Dzięki za informację. Dobrze wiedzieć, że dobry fachowiec jest prawie po sąsiedzku. Z mojej mieściny mam do niego pewnie coś około 15km.
Można odstawić auto i wrócić rowerem ;)
Oby tylko poza wymianą oleju nie było potrzeby go za często odwiedzać :D

Dwidzioski 18-04-2020 17:36

Odp: Silnik/skrzynia Powershift głośna praca.
 
Witam wszystkich mam problemy z szarpaniem na 1 i 2 biegu ford fusion 2.0 automat wymieniałem już olej ale niestety tylko statycznie szukam dobrego warsztatu w okolicach trójmiasta czy ma ktoś kogoś sprawdzonego ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.