Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=128806)

danynx 18-04-2011 13:39

Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
W związku że zamontowałem sobie kierownicę ze sterowaniem tempomatu zamarzyłem sobie posiadać takowy tempomat :) Czy ktoś domontowywał sobie coś takiego?
Jest opis do Mondeo Mk4.... [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ale czy tak samo wygląda w Focusie II?

mayak 18-04-2011 14:47

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
tu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] kliknij na мини-FAQ по установке круиз-контроля to rozwinie się opis

danynx 19-04-2011 06:33

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
Cytat:

Napisał mayak (Post 1640433)
tu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] kliknij na мини-FAQ по установке круиз-контроля to rozwinie się opis

podejrzewasz mnie o przeszłość w KGB? ;)
Я не понимаю, Советский ;)

p.s. ale luknąłem foty...niezły koleś. Jednak ruski to wszystko potrafi heheheeee

Matych 19-04-2011 07:32

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
jest coś takiego jak translator google i można sobie przetłumaczyć-nie trzeba być w KGB

String 19-04-2011 07:37

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
Cytat:

Napisał danynx (Post 1640871)
podejrzewasz mnie o przeszłość w KGB? ;)
Я не понимаю, Советский ;)

Czemu przeszłość w KGB? Podejrzewam że część forumowiczów była standardowo sowietyzowana w szkole :) Dlatego dla części z nas - cyrylica jest tak samo łatwo odczytywalna jak i nasze literki :)

i wg mnie mała korekta (wszak człowiek się uczy przez całe życie):

nie: Я не понимаю, Советский tylko: Я не понимаю русского языка. :)

Pozdrawiam i sorki za offtop :)

danynx 19-04-2011 07:55

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
Cytat:

Napisał String (Post 1640895)
i wg mnie mała korekta (wszak człowiek się uczy przez całe życie):

nie: Я не понимаю, Советский tylko: Я не понимаю русского языка. :)

Pozdrawiam i sorki za offtop :)

Советский = radziecki ;) Ja uczyłem się (próbowano mnie nauczyć) radzieckiego nie rosyjskiego (84-92r.) Ale nie pojąłem ... lub nie chciałem (taki bunt przeciw okupantom ;) ) Choć ponoć język wroga należy umieć :)

String 19-04-2011 08:13

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
No moja szkoła podstawowa zamknęła się w latach 83-91 (czyli m/w jesteśmy chyba rówieśnikami) i o ile sobie dobrze przypominam - nazwa przedmiotu brzmiała:"Język Rosyjski" :D a co do strony rosyjskiej... tak jak kolega Matych napisał można użyć translatora :)

danynx 19-04-2011 10:04

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
Cytat:

Napisał String (Post 1640912)
(...) nazwa przedmiotu brzmiała:"Język Rosyjski"

to miało zabrzmieć sarkastycznie ;)
Translatora uruchomię oczywiście. Dzięki

mayak 20-04-2011 08:31

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
nie chcesz, to nie czytaj :)

a dla tych co chcą czytać (w szczególności to rosyjskie forum, które jest większą kopalnią wiedzy i przeróbek focusa) - nie używajcie translate.google bo w ten sposób nie można otwierać ukrytych akapitów, ani zalogować na forum (potrzebne na niemieckim, holenderskim i hiszpańskim, aby widzieć załączone do postów fotki)
Zamiast tego polecam używać przeglądarki Google Chrome

Darecki_22 06-05-2011 18:10

Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?
 
Jakby ktoś chciał przetłumaczyć ten rosyjski FAQ wielu z nas było by wdzięcznych. Automatyczny tłumacz jest niestety protezą. Może ktoś odpalił tempomat ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.