Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223850)

Borencjusz 26-04-2015 13:46

Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
Witam wszystkich
Jestem od niedawna posiadaczem S-Maxa 2.0 Ecoboosta. Niestety jeden z tłumików końcowych kończy żywot. W warsztacie oznajmiono, że prawdopodobnie nie ma zamiennika. Czy ktoś z was miał podobny problem i czy udało się znaleźć zamiennik. Oryginał w ASO to 1500 pln :).

Pozdrawiam
Maciej

Wodnik 27-04-2015 13:05

Odp: Tłumik końcowy zamienniki?
 
Masz info na PW. Może pomoże ci to.

deku 28-04-2015 06:58

Odp: Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
A może tak na przyszłość pomógł byś szerszemu gronu osób?

_sobol_ 28-04-2015 06:58

Odp: Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
Borencjusz, przede wszystkim - przeszukaj forum, jest duży temat dotyczący zamienników tłumików. Część z nas (obstawiam, że znaczna) wymieniała już tłumik końcowy, część (jak ja) również środkowy i większość jeździ na zamiennikach. Istnieją zamienniki kilku firm. Jeśli chcesz - odezwij się na PW, podam Ci namiar do firmy pod Wawą, w której ja w zeszłym roku wymieniałem środkowy oraz końcowy tłumik.

Borencjusz 28-04-2015 18:47

Odp: Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
Cytat:

Napisał _sobol_ (Post 2395134)
Borencjusz, przede wszystkim - przeszukaj forum, jest duży temat dotyczący zamienników tłumików. Część z nas (obstawiam, że znaczna) wymieniała już tłumik końcowy, część (jak ja) również środkowy i większość jeździ na zamiennikach. Istnieją zamienniki kilku firm. Jeśli chcesz - odezwij się na PW, podam Ci namiar do firmy pod Wawą, w której ja w zeszłym roku wymieniałem środkowy oraz końcowy tłumik.

Sobol
Przedewszystkim to czytaj uważnie post. Do tdi to są zamienniki ale do 2.0 ecoboost brak(zwłaszcza ze tam są 3tlumiki).
Pytanie czy móżna a dosztukowac od benzyny 145km? Może ktoś z forumowiczów robił podobny manewr?
Ps Na forum nic nie ma ten temat.

Wodnik 28-04-2015 19:10

Odp: Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
deku pewnie

Kolega Borenciusz szukał zamiennika, wiec mu podałem namiar na firmę, której to firmy ja jakiś miesiąc temu kupiłem tłumik i rurę, ale do TDCI [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], nie wiem czy do wszystkich silników mają.

Tylko źródło zakupu było inne, bo dostałem jeszcze rabat :), wysyłka na cały kraj 13 zł kurier + koszt towaru.

Pan Przemek
tel. 692 175 881

qbuss1 01-10-2015 20:39

Odp: Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
Witam

Mój tłumik też zaczyna głośno grać. Kolega polecił mi zamiennik z Polmo Ostrów. Co o tym myślicie? Może ktoś montował ten tłumik do siebie?

gregor75 02-10-2015 11:22

Odp: Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
Od 1,5 roku jeżdżę na zamienniku tej firmy . Jakość wykonania tłumika taka sobie , ale walory użytkowe bez zarzutów .

motorek4612 02-10-2015 20:59

Odp: Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
Cytat:

Napisał Wodnik (Post 2395462)
Pan Przemek
tel. 692 175 881

Pan P sprzedaje taniej niz producent, ja tez kupiłem u niego , jednak stosunek ceny do jakości pozostawia wiele do życzenia. Swój problem opisałem w dziale moje auto z tym tłumikiem.

-yogurt- 18-01-2019 19:20

Odp: Tłumik końcowy, czy istnieją zamienniki?
 
Hej,
Borencjusz udało Ci się może znaleźć jakieś zamienniki dla końcowych tłumików? Niestety mam ten sam problem teraz i potrzebuję wymienić oba końcowe tłumiki. Mam chyba ten sam model co Ty - S-Max 2.0 ecoboost 2010.
Może ktoś z forumowiczów może mi też pomoc? Będę bardzo wdzięczny. :-)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.