Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2015- ] Ford Pass instalacja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=284183)

Palek_PL 29-07-2018 17:28

Ford Pass instalacja
 
Witam. Zainstalowałem i sie mocno rozczarowałem. Czy wersja na Polske jest taka uboga czy ja coś zle robie? Ktoś ma podobne odczucia? Na youtubie wyglada to całkiem-całkiem ale w wersji US i chociażby Italiano...Namiary na dealera mam w telefonie , informacje o natezeniu ruchu , parkingach , stacjach paliw itp. są w każdej nawigacji. Nawet tej fabrycznej. Wiec po co ta aplikacja?

cattani75 29-07-2018 17:44

Odp: Ford Pass
 
Tu info o natężeniu ruchu ma być on-line, a nie z TMC.
Masz coś więcej niż info o gwarancji w tej aplikacji? Ja niestety nie, ale mam dokładany Sync.
Jaką masz wersję softu Sync3?

Palek_PL 29-07-2018 17:53

Odp: Ford Pass
 
Witam. Mam info o gwarancji , namiary na 'dilera' które sam wklepałem , nr rejestracyjny który sam wpisałem ;) Sync 3 fabryczny. Przydatność aplikacji dla mnie żadna...

cattani75 29-07-2018 17:55

Odp: Ford Pass
 
A masz info o natężeniu ruchu drogowego?

Palek_PL 29-07-2018 17:57

Odp: Ford Pass
 
Mam włączoną funkcje. Pojeżdżę to zobaczymy bo dzisiaj się nie ruszam.

cattani75 29-07-2018 18:01

Odp: Ford Pass
 
A widzisz. Bo masz oryginalny Sync3.

robo007 29-07-2018 18:24

Odp: Ford Pass
 
Dokładnie - co do funkcjonalności w wersji PL to szału nie ma. Jeśli się okaże że z traficiem będzie lipato bez sensu będzie to trzymać (pamięci też wciąga) jak na razie jedyną przydatnoscią są błędy.
Tylko jest małe ale do tego wszystkiego - oni maja jeszcze fordpass connect (wbudowany modem GSM) i zapewne dlatego mogą dużo więcej.

borekt 08-08-2018 11:10

Odp: Ford Pass
 
Traffic online poprzez Ford Pass działa. Póki co rzeczywiście jest to chyba jedyna przydatna funkcja, ale jak dla mnie ważna.
Gdyby jeszcze aktualizacje map wrzucali w miarę często można byłoby się przerzucić z nawigacji w telefonie.

elfi 08-08-2018 15:36

Odp: Ford Pass
 
A jak to działanie traffica się objawia? Bo ja nic na razie nic nie zauważyłem. W piątek robię trasę nad morze to się zobaczy..

borekt 16-08-2018 13:37

Odp: Ford Pass instalacja
 
Jak odpalę nawigację to po pewnym czasie pojawiają się pomarańczowe linie z utrudnieniami na poszczególnych ulicach pobieranych przez TMC, jak włączam dodatkowo FordPass to po pewnym czasie ilość tych miejsc z korkami zostaje uzupełniona o linie w kolorze czerwonym.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.