Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=19767)

hans01 09-12-2023 23:27

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Motocars ul. Surowieckiego 12, Ursynów - ktoś ma jakieś doświadczenia, opinie?

RUMAK 08-02-2024 10:34

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Czesc,
kompenium wiedzy spoko, ale dla włascicieli TRANSITÓW byłoby przydatne, jakiej wielkości maja wjazd/ brame garażową w danym warsztacie.
Jestem szczęśliwie pierwszym właścicielem auta FORD TRANSIT 2,0 TDDI kontener 8 palet. wysokość od ziemi 3,10 m .
I cały czas mam problem z warsztatami:bus za duży , za długi.
Ci, co maja duży wjazd narzekaja , ze podnośnik zajmuje i problem.
Ostatnio w jednym warsztacie/ na Woli/ przywiozłem auto na 8.00 rano , licząc na szybka akcję, a do 15.30 nawet nie wjechał na halę./ bo nie było wolnego podnosnika, a hala ma ze 20m dł/
Kiedyś byłem w takim warsztacie z niebieskimi bramami. waski wjazd przy płocie na duzy plac. Właściciel sympatyczny, duży chłop.
Może ktoś kojarzy? /oczywiście Warszawa i nie Kobiałka 28/
Pozdrawiam.

MarekWas 11-02-2024 18:42

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cytat:

Napisał stomi5 (Post 3452821)
Panowie, gdzie wymienie cukierki tylnego zawieszenia w s maxie- tarchomin i okolice? Jest jakiś polecany zakład?

Witam
I gdzie robiłes cukierki ? Polecisz miejsce?

pozdr
M

jarowo 14-03-2024 13:53

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Przegląd forda tzn. wymiana olejów i filtrów. Gdzie polecacie?
Do tej pory stołowałem się w Solid Garage, ale ostatnio krucho z terminami, więc szukam innej miejscówki, najlepiej bielany, bemowo.

faraon31 14-03-2024 17:39

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
a ursus pasuje?[694715600]

Krzycho77 16-03-2024 17:32

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cześć. Szukam warsztatu który dobrze się zaopiekuje moim niedawno kupionym focusem. Zależy mi na kimś kto ma doświadczenie z tą marką. Solid Garage ma tu dobre opinie ale terminy odległe więc może inny? Mieszkam na wschodnich obrzeżach.

ozon_pl 28-03-2024 13:10

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Witajcie, szukam warsztatu, który ogarnie założenie kamer i czujników parkowania/przód tył z podłączeniem pod sync3 i pod przycisk (u mnie tylko zaślepka). Mam s-max mk2, najchętniej Praga-Południe/Wawer.

mateuszstce 31-03-2024 10:48

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cześć, szukam serwisu (warsztatu) w Warszawie, w którym mógłbym wymienić rozrząd (łańcuch) w Mondeo mk IV 2.0 duratec 145 km 2011 rok. Z góry dziękuję!

Ps. Czytałem o SolidGarage, Zibicar. Czy nadal są godni polecenia?

slawomirro 06-04-2024 22:45

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cytat:

Napisał ozon_pl (Post 3489036)
Witajcie, szukam warsztatu, który ogarnie założenie kamer i czujników parkowania/przód tył.

Ostatnio szukałem by ojcu czujniki parkowania w jego aucie założyć. Zakłada Bosh w swoich serwisach, ale tylko swoje części, nie bierze części klienta. Obdzwaniałem kilka innych i nic, więc finalnie jest niewielki serwis na Mokotowie - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w poniedziałek rano przetestuję ten serwis. Umówiłem się na 300zł za montaż (nowe czujniki - pikacze, kupiłem na Allegro za 100zł, polakierowane już pod kolor auta)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.