Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Ford S-Max sprawdzenie Goleniów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=315197)

szneider 29-11-2020 20:38

Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Jest ktoś w stanie pomóc odnośnie historii tego auta, przebiegu itp.?
Ford S-Max WF0JXXWPCJFS30577
Link do ogłoszenia
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

gurulogistyki 29-11-2020 21:10

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Na początek niech poprawią rocznik produkcji w ogłoszeniu ��

grundi_bdg 30-11-2020 10:57

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Spore problemy z układem wtryskowym miał na terenie Niemiec,
od 04.2019 roku co jakiś czas odwiedzał aso na odczyt błędów, korekty dawek, ustawienia, automatycznego czyszczenia DPF itp,

szneider 30-11-2020 15:46

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Dzięki za informację. Kumpel szuka auta bo jego Sharan już powoli się rozlatuje, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mam jeszcze jednego i to bardzo blisko.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
VIN WF0JXXWPCJHM87306

grundi_bdg 30-11-2020 17:56

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Nie wiem czy to norma w tym modelu ten z Nakła tez od 2019 roku co chwile, usuwanie kodów błędów, słabe osiągi, korekta wtryskiwacza, zalanie silnika itp rzeczy dłubanie były. Tak ze nie wiem czy to wada tych modeli czy Niemcy słabe paliwo lali.

szneider 30-11-2020 18:13

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Przebieg chociaż się pokrywa z tym co w ogłoszeniu? Jakieś historie blacharskie?

grundi_bdg 30-11-2020 18:20

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Do przebiegów dostępu nie mam. Tylko @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] na blogu, co do wypadkowości to jakiś incydent widnieje w autobazie, ale to płatne sprawdzenie ( około 50 zł)

szneider 30-11-2020 18:32

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Czy faktycznie coś z tymi silnikami 150KM jest nie tak, czy to zbieg okoliczności, że przy takich przebiegach ciągle coś się dzieje? Powoli lampka zaczyna się kumplowi zapalać w głowie i myśli czy nie kupić nowego Tipo, zamiast pchać się w potencjalne koszty napraw.

szneider 01-12-2020 18:05

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Miał być S-max, po drodze nowe Tipo, aż w końcu kumpel zdecydował się na Hondę CRV z dwulitrowym motorem benzynowym. Naprawdę podoba mi się to auto, jeździ się bardzo przyjemnie. S-max był na pierwszym miejscu jeśli chodzi o wygląd, ale po głębszym zastanowieniu nie chciał się pchać w jakieś dodatkowe koszty napraw, co jest wielce prawdopodobne, że by wystąpiły. Dziękuję za pomoc.

karloss 03-12-2020 23:39

Odp: Ford S-Max sprawdzenie Goleniów
 
Cytat:

Napisał szneider (Post 3300301)
Miał być S-max, po drodze nowe Tipo, aż w końcu kumpel zdecydował się na Hondę CRV z dwulitrowym motorem benzynowym. Naprawdę podoba mi się to auto, jeździ się bardzo przyjemnie. S-max był na pierwszym miejscu jeśli chodzi o wygląd, ale po głębszym zastanowieniu nie chciał się pchać w jakieś dodatkowe koszty napraw, co jest wielce prawdopodobne, że by wystąpiły. Dziękuję za pomoc.

Niech dobrze ubezpieczy ta honde...lubia "same" odjezdzac.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.