Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=313657)

MisYogi 07-10-2020 08:29

czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
Cześć,

Zacznę do samochodu. Galaxy mk1 2000r. 1.9TDI AFN

Mam taki problem, że klimatronik nie pokazuje temperatury zewnętrznej (tylko poziome kreski). Doszedłem już, że przy lewym halogenie powinien być czujnik, niestety u mnie kable są ucięte. Nie ma czujnika ani nawet wtyczki. Czy ktoś z Was zna numer seryjny tego czujnika? Albo czy ktoś mógłby zajrzeć pod swój zderzak i mi podać? Najlepiej ze zdjęciem :)

Sprawa jest o tyle dziwna, bo ten czujnik w internecie po prostu nie istnieje. Kupiłem wraz z wtyczką taki dedykowany do Sharana i panel przestał migać ale pokazuje temperaturę 40C. Próbowałem odpinać akumulator i nic. Dodatkowo na żadnej stronie nie ma informacji, że pasuje do Galaxy co jest trochę dziwne bo myślałem, że to takie same samochody :) Nie wykluczam uszkodzenia samego panelu ale wolałbym najpierw kupić i podpiąć prawidłowy czujnik.

Bardzo proszę o pomoc. Piszę tutaj w ostateczności, bo przejrzałem już chyba wszystkie tematy na różnych forach i nadal jestem w kropce.

gibaj 07-10-2020 17:39

Odp: czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MisYogi 07-10-2020 18:01

Odp: czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
Tak, widziałem ten wątek ale niestety nie rozwiązuje mojego problemu.

Stefano 07-10-2020 22:19

Odp: czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
Numer czujnika ;[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MisYogi 09-10-2020 12:56

Odp: czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
Faktycznie, to może być to. Wyjaśniałoby też dlaczego nie można go znaleźć :) Jest jakikolwiek sklep, w którym jest dostępny?

gibaj 10-10-2020 08:51

Odp: czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MisYogi 10-10-2020 10:39

Odp: czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
Do tego wątku tez już doszedłem po numerze czujnika :) zamówiłem termistor, zobaczymy czy zadziała.

gibaj 10-10-2020 12:35

Odp: czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
a po szrotach nie dzwoniłeś?

MisYogi 10-10-2020 12:45

Odp: czujnik temperatury zewnętrznej przy halogenie
 
Pytałem w tych największych w okolicy i nikt nie ma. Jak termistor nie da rady to będę polował dalej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.