Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Probe (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=172)
-   -   Jakiego forda probe wybrać 2.0 czy 2.5 V6 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=74038)

jackoba1 02-11-2009 12:03

Odp: Jakiego forda probe wybrać 2.0 czy 2.5 V6
 
mialem juz nie odpowiadać ale ..... powtarzam ze problem jest w pierscieniach(olejowych ), to one sie zużywają-zapiekają. Reszta pierscieni jest ok. Wrzuce link tym razem z zupełnie innych stron niż forum mazdy, ze stony forda probe, dokładnie od 3 -4 strony i postach kolegi piotrek85 jest rozwiązanie dymiącego z rana silnika 2.0l FS. Kolega piotrek 85 zrobil dokladnie to co ty mówisz ( i to co ja tez zrobiłem na początku walki z kopceniem z rana)czyli zrobil całą glowice z wymianą uszczelniaczy na nowe. Ale tak jak pisałem nie przynosi to w tych silnikach zadnego efektu, TYLKO ZMIANA PIERSCIENI NA RIK LUB ORIGINALNE ROZWIAZUJE PROBLEM. Ja ci kolego daje dokładne linki i rozwiązania problemów które ktoś już miał , również ja. I powtarzam pytanie jaką mazde miałeś?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
No ale ty oczywiscie ten silnik 2.0 FS miałeś , naprawiałes, rozbierałeś i u ciebie to były uszczelniacze.


Nawet koleżanka YOLA na 3 stronie tego wątku zna rozwiązanie problemu bo też przez to przeszła i podała rozwiązanie kopcenia z rana tych silników.

Friday71 03-11-2009 08:35

Odp: Jakiego forda probe wybrać 2.0 czy 2.5 V6
 
Podajesz pojedyncze przypadki byc moze zlego podejscia do silnika.

Ale jak sie wszystko zmieni i zostawi troche kasy w warsztacie to git.

"problem jest w pierscieniach(olejowych ), to one sie zużywają-zapiekają. Reszta pierscieni jest ok." <= NIEMOZLIWE - Wszystkie pierscienie musialyby przepuscic zeby olej znalazl sie w komorze spalania. Poza tym rozrózniasz je ?!

jackoba1 WEZ SIE ZASTANOW

Friday71 03-11-2009 08:37

Odp: Jakiego forda probe wybrać 2.0 czy 2.5 V6
 
Pierscienie moga byc dodatkowo ale napewno nie tak jak Ty piszesz.

Zreszta odlaczam sie od tematu i tak przez pomylke tu zagoscilem na chwile, zeby ocknac troche jackoba - szkoda ze, chlopak bedzie dalej zyl w bledzie...

Friday71 03-11-2009 08:44

Odp: Jakiego forda probe wybrać 2.0 czy 2.5 V6
 
A ten link ktory dalej to juz koniec hahaha :D [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wezcie sie zajmijcie czym innym bo ten samochod rano odpalil i wilgoc mu paruje z ukladu wydechowego ! na bialo - para wodna

hehe a nie pierscienie mlotki


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.