Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Dorabianie klucz z pilotem na śląsku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=156497)

pwlsrs 23-04-2012 16:03

Dorabianie klucz z pilotem na śląsku
 
Witam,
jak w temacie, czy ktoś podzieli się namiarami na jakiś zakład w którym za rozsądną cenę można dorobić klucz z pilotem?
Zależy mi na czasie, bo na chwilę obecną mam tylko jeden klucz (ten główny bez przycisków). Mile widziane okolice Gliwic.
Dzięki i pozdrawiam

Yaropi 01-05-2012 17:50

Odp: Dorabianie klucz z pilotem na śląsku
 
W Jastrzębiu-Zdroju jeszcze jakiś czas temu był koleś który dorabiał groty kluczyków i programował immo. Warsztat miał na ul. Warszawskiej obok biedronki. Piszę, że "był" bo nie wiem czy dalej się tym zajmuje. Z tego co pisał mi kolega krucjusz to cennik wygląda tak, że za 180 zł dorobi kluczyk z immo a za 300 zł pilot z 3 przyciskami ale to było jakiś czas temu, nie wiem co i jak teraz ;)

pwlsrs 01-05-2012 17:57

Odp: Dorabianie klucz z pilotem na śląsku
 
dzięki za info, na razie nie aktualne. Klucz dorobiłem wczoraj w Chorzowie za 470 zł!- póki co pluję sobie w brodę. Gościu miał zrobić scyzoryk ale tak się spieszył że połamał immo w jedynym oryginalnym kluczu z którego chciał je przełożyć do scyzoryka. Dlatego zrobił "zwykły" klucz. Jakby było tego mało po powrocie do domu pilot w kluczyku przestał działać. Dzisiaj nie z gruszki ni z pietruszki działał przez jakieś dwie godziny po czym znowu przestał reagować. W środę jadę do gościa raz jeszcze, on twierdzi że pewnie się bawiłem z kodowaniem klucza i go rozkodowałem. Ciekawe kiedy, stojąc w korku chyba. Generalnie jestem wściekły i nie wiem czy nie będę musiał wywalić kilka kolejnych stówek na dorobienie klucza u innego magika :-(

fundil 01-05-2012 18:07

Odp: Dorabianie klucz z pilotem na śląsku
 
No to ładnie cię skroił:shock: W Mysłowicach dorobienie i kodowanie 170PLN + kluczyk,ale kluczyk można przynieść swój.

pwlsrs 01-05-2012 18:33

Odp: Dorabianie klucz z pilotem na śląsku
 
szkoda że nie dałeś namiarów na gościa z Mysłowic wcześniej :-(
No nic - daj teraz, może przyda się potomnym albo mnie jeżeli gościu mnie zrobi mnie w wała na całego.

fundil 01-05-2012 18:46

Odp: Dorabianie klucz z pilotem na śląsku
 
Sorki moje zaniedbanie,a co do tej łyżeczki to sprawdź czy nie wcisną Ci Chińczyka.
A sprawdzałeś styki na bateryjce?

pwlsrs 01-05-2012 18:48

Odp: Dorabianie klucz z pilotem na śląsku
 
pewnie chińczyk bo dziadostwo spasowaniem i wykonaniem przypomina gadżet z odpustu. Styki baterii wydają się być ok.
ps. podeślij te namiary :-)

fundil 01-05-2012 19:40

Odp: Dorabianie klucz z pilotem na śląsku
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.