Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Zamiana głośników przód na tył (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=315590)

buczu920 13-12-2020 19:33

Zamiana głośników przód na tył
 
Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie Forda Focusa mk2 2008 rok hatchback 5d. Czy ktoś z was zamieniał przednie głośniki z tylnymi? Chodzi mi o to że mam problem, otóż nie działają mi głośniki z tyłu, ani jeden ani drugi. Chce kupić jakieś lepsze głośniki 165mm i dać je na przód a te z przodu dać na tył zamiast tych co nie grają. Czy wymiar jest ten sam? Jakieś dystanse potrzebne będą na przód jeśli kupie zwykłe pioniery lub inne nieoryginalne głośniki?

ratmed24 13-12-2020 22:27

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
ja polecam ori wersja sony-niebieskie na ori radiu fajnie graja a jak chcesz lepiej to najpierw wytlumic drzwi matami

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

rav 75 14-12-2020 04:40

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
Głośniki przednie jak i tylne mają 165 mm średnicy,przednie są zalane w dystansie plastikowym o kształcie owalu,tylne dystans mają okrągły. Podmiana z przodu na tył zmusi Cię do rzeźbienia. Daj sobie spokój.
Dystanse pod nowe głośniki są dostępne na znanym portalu aukcyjnym.

buczu920 14-12-2020 07:25

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
Czyli bez takiego czegoś nie obejdzie się? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

To są oryginalne? Czyli z niebieską membraną? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pytanie nasuwa się jeszcze jedno.. czy to przez glosnikitak słabo gra czy te radio cd6000.. radio tez mam zamiar zmienić na to z nawigacją ale brak funduszy na to i na to więc muszę wybrać jedną rzecz..

Antej 14-12-2020 07:30

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
6000CD to główny powód słabej jakości
Brak dźwięku z tyłu wcale nie musi oznaczać spalonych głośników, wiązki do sprawdzenia.

znów miałem okazję pokazać jak gra fabryczne sony tym razem w miejsce jakiegoś chińczyka, efekt było słychać od razu

konieczko5 14-12-2020 10:50

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
Powodzenia w demontażu boczka drzwi i ponowny jego montaż. Latem mi to zajęło 3 godz. Teraz może zajęłoby to 1,5 godz.

rav 75 14-12-2020 11:21

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
Bez przesady, demontaż tapicerki drzwi to jakieś 20 minut roboty

hindus 14-12-2020 11:48

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
Jak się wie co się robi :D

konieczko5 14-12-2020 11:53

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
I ma się "chwytak" do tych kołków. W vagu zdjęcie boczka to 2 śruby i już boczek w rękach.

pilumk2 14-12-2020 19:04

Odp: Zamiana głośników przód na tył
 
Kup sobie czarne sony. Tu na forum widziałem i to za dobrą kasę. CD6000 to lipa na maksa.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.