Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Brak gniazda AUX - jak zrobić? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=287556)

Bart94 04-03-2021 07:51

Odp: Brak gniazda AUX - jak zrobić?
 
Witam, czy to ta wtyczka?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

sir_ryszard 17-03-2021 13:42

Czy samochód ma gniazdo USB?
 
AżWitam serdecznie

Jestem nowym użytkownikiem tej marki, wcześniej żadnego Forda nie miałem i już na wstępie mam szereg pytań o specyfikację samochodu, ale zgodnie z zasadami forum nie chcę wszystkiego zamieszczać do jednego tematu. Na razie jak w temacie, C-Max 2013 wersja Titanium i widzę, że nad wyświetlaczem środkowym gdzie jest nawigacja ma wejście na kartę SD. Takowa tam siedzi i rozumiem, iż obsługuje m.in. nawigacje, ale czy jest możliwość włożenia tam karty SD z nagraną własną muzyką, bo chyba auto nie ma portu USB? Doczytałem, że to w schowku obok gniazda AUX to możliwość mocowania uchwytu np. na nawigację czy tam właśnie powinien znajdować się port USB (ja mam dziurę)? Rozumiem, że kabel AUX/USB powinien odtwarzanie muzyki z własnego telefonu załatwić sprawę? Jest jakaś kwestia SYNC, już teraz nie wiem jaka ma cyferkę, ale telefon zesparowałem, muzyki z telefonu na głośniki samochodu za pośrednictwem Bluetooth idzie ogarnąć? Tutaj mam problem, ponieważ samochód jest z Niemiec i część menu tego wyświetlacza centralnego jest w języku niemieckim i nie potrafię się w tych opcjach do końca odnaleźć. Idzie zmienić język chociażby jak już nie na polski to na angielski? Z góry dziękuję za odpowiedziami i do następnego tematu. ;0

Edit:
Wyczytał, że język SYNC idzie zmienić poprzez komputer między zegarami. Ustawić tam j. angielski i SYNC powinien cały przestawić się na angielski z niemieckiego, po czym powrócić na wyświetlaczu między zegarami w j. polski, a SYNC zostanie w j. angielskim. No dobrze, ale to może niewiele pomoc, bo telefon się sparuje, mogę dzwonić na głośnomówiący i wszystko słychac, ale jak próbuję odtworzyć np. muzykę z telefonu poprzez strumieniowanie bluetooth, to mam kaine USB bla bla, a tel ewidentnie podłączony z SYNC. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Edyta mówi:
Radio jest Sony jakby co, nie wiem jakie to ma dla mnie znaczenie, ja jestem laikiem, ale Wam zapewne pomoże w kwestii tego jak odtworzyć muzykę z telefonu strumieniowaniem BT, bo kabli AUX nie mam, portu USB również, zatem pendrive'a nie posępne.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.