Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   regeneracja maglownicy we Wrocławiu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99979)

dyda6joe 10-05-2010 14:04

regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
Witam Panów. tak jak w tytule mam pytanie czy ktoś regenerował we Wrocławiu, gdzie i za ile i jak wyszło. jak na razie wiem tylko o Krakowskiej 30. tam regeneracja z demontażem i montażem i ustawieniem zbieżności razem 850zł. kuszące bo cena najkorzystniejsza i w jednym miejscu całość. tyle tylko że nie słyszałem nigdy opinii o tym warsztacie.

myślę też nad demontażem np u pana Tomka, regeneracją gdzieś i montażem z powrotem na nowodworskiej.

w sumie to każda opcja jest dla mnie zła bo nie na moją kieszeń

lotnik11 10-05-2010 20:12

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
pan Tomek będzie się przenosić na Małopaneską .... ale jakość się dużo pogorszyła.

dyda6joe 11-05-2010 08:28

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
ooo to teraz na warsztat z domu to dam rady popchać bo to z 300m. a po czym wnosisz że się pogorszyła?

marekki_2004 11-05-2010 14:24

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
maglownice robiłem u nich:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

płaciłem około 1000PLN, ale nie dotyczyło to forda, tylko mojego służbowego fiata. Po roku jeżdżenia po wrocławskich dziurach mogę powiedzieć, że zrobione fachowo.

lotnik11 11-05-2010 16:38

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
bo widzę po naprawach jakie mi ostatnio robił .... wszystko reklamowałem.

dyda6joe 12-05-2010 09:55

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
no ale konkretniej opisz bo to na razie jest jak gadać że mi nie smakuje krupnik bo nie

lotnik11 12-05-2010 22:24

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
1 wymiana klocków hamulcowych ... powtórne odpowietrzane
2 wymiana sprzęgła ślizgało się i były drgania na pedale sprzęgła i hamulca - źle zamontowane i prawdopodobnie nie wycentrowane bo musiało być duże bicie.

To są ostatnie prace jakie mu raczej zlecałem. Bo już nie chce mi się słuchać tego że to i tak moja wina.
wcześniej nigdy nie zdarzały się żadne reklamacje wszystko było idealnie robione i szybko. Teraz jest szybko ale pogorszyła się jakość.

dyda6joe 13-05-2010 08:33

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
no to przykre. mam nadzieję że nic mnie złego nie spotka bo wtedy znowu nie będę do jakiegoś warsztatu przyczepiony

dyda6joe 21-05-2010 10:56

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
zrobiłem maglownicę na krakowskiej 30. szczerze polecam z paru względów. nie ma grymasu że to mondeo i ciężka robota tylko właśnie poniekąd że mondeo robią się reklamują. cena- w porównaniu z innymi warsztatami to najlepsza bo jak w innych dochodziły części albo zbieżność (konieczna z resztą) to cena leciała ponad tysiąc. mają wszystko na miejscu i nie trzeba wozić np przekładni do regeneracji a montaż gdzie indziej. szybko, w przypadku zajechanej przekładni zamiast tracić czas na regenerację zakładają już zregenerowaną. gwarancja, tak jak się umówicie tak będzie, dobry kontakt

bunio6 21-05-2010 11:10

Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu
 
Cytat:

Napisał dyda6joe (Post 1440840)
zbieżność (konieczna z resztą)

Dziwne.... U mnie po wymanie nie było konieczności ustawiania zbieżności (mój mechanik od razu mówił, że nie będzie konieczna).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.