Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Rozrząd INA - zostawić czy oddać ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=307119)

gruby33 09-03-2020 09:30

Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
2 załącznik(i)
Cześć,

Temat trochę nie o fordzie ale myślę, że zestawy rozrządu moja być takie same :D

Zakupiłem zestaw rozrządu INA 530 0462 30.
Na zdjęciach wszystko made in Germany i made in Canada ( [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ).
Po otwarciu paczki, która do mnie dotarła widzę, że samo pudło jest już inne. Pasek na górze, w środku pompa wody w oddzielnym pudełku i napinacz wrzucony luzem. Pasek made in UK z zębami zaokrąglonymi, a nie rowkowane i bardziej kwadratowe niż na zdjęciu w aukcji. Na napinaczu made in Romania i łożysko China.
Mam teraz mieszane uczucia czy to montować czy lepiej oddać. Wiem, że są różne fabryki ale nie wiem czy zachowują taką samą jakość.

luckyboy 09-03-2020 11:20

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
Jak masz nie spać po nocach to zwróć towar.

romanhoks 09-03-2020 18:25

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
No co chcesz .Alledrogo.Ma byc tanio to jest.Co do zdjecia to lep na muchy.

Rafał A.(antek) 09-03-2020 20:05

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
ciekawe jaki mam w hurtowni

gruby33 09-03-2020 20:33

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
Cytat:

Napisał romanhoks (Post 3232745)
No co chcesz .Alledrogo.Ma byc tanio to jest.Co do zdjecia to lep na muchy.

Chcę to za co płaciłem i było widoczne na zdjęciach ;)

Cytat:

Napisał Rafał A.(antek) (Post 3232788)
ciekawe jaki mam w hurtowni

Z ciekawości z chęcią się dowiem. Chociaż i tak już uruchomiłem procedurę zwrotu. Wezmę chyba jednak zestaw Contitecha/Continental.

Rafał A.(antek) 10-03-2020 01:41

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
co za różnica... idz kup w hurtownia nie na alle...drogo.

Jak ci bardzo zależy to zobaczę.

gruby33 10-03-2020 08:34

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
Cytat:

Napisał Rafał A.(antek) (Post 3232849)
co za różnica... idz kup w hurtownia nie na alle...drogo.

Jak ci bardzo zależy to zobaczę.

Moja ciekawość została by zaspokojona :D

Co do allegro to wystawiają tam też hurtownie. W tym 2, które są w mojej okolicy.

Grzegorz MX 12-03-2020 12:06

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
Cytat:

Napisał gruby33 (Post 3232914)
Moja ciekawość została by zaspokojona :D

Co do allegro to wystawiają tam też hurtownie. W tym 2, które są w mojej okolicy.

Sama INA jest ok. Kiedys robili głównie rolki i napinacze. Chwalą też Dayco. Contitech podobno chińczyk.
Ale skoro łożysko rolki jest made in china - to słabo.

krzysztofSJZ 12-03-2020 12:41

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
Cytat:

Napisał gruby33 (Post 3232602)
Cześć,

Temat trochę nie o fordzie ale myślę, że zestawy rozrządu moja być takie same :D

Zakupiłem zestaw rozrządu INA 530 0462 30.
Na zdjęciach wszystko made in Germany i made in Canada ( [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ).
Po otwarciu paczki, która do mnie dotarła widzę, że samo pudło jest już inne. Pasek na górze, w środku pompa wody w oddzielnym pudełku i napinacz wrzucony luzem. Pasek made in UK z zębami zaokrąglonymi, a nie rowkowane i bardziej kwadratowe niż na zdjęciu w aukcji. Na napinaczu made in Romania i łożysko China.
Mam teraz mieszane uczucia czy to montować czy lepiej oddać. Wiem, że są różne fabryki ale nie wiem czy zachowują taką samą jakość.

ta kasa za kompletny rozrząd? jakaś słaba ta cena, ja wymieniałem w focusie rozrząd też INA z 3 lata temu no może krócej i za komplet płaciłem coś koło 400 stów plus wymiana 170 zł dodatkowo płyn chłodniczy, myślę że do fiaciora było by niewiele taniej niż do focusa ja osobiście nie mam żadnych problemów oczywiście INA to pompa , pasek napinacz gates czy jak tam się zwie , a nawiasem mówiąc od pewnego czasu straciłem zaufanie do zakupu bez możliwości oceny choćby wzrokowej i staram się zamawiać kupować w sklepie, daje kartkę gościowi z wykazem i sprawdzam jak mu doślą, często różnica w cenie jest tylko w sumie opłaty za przesyłkę, tym bardziej rozrząd, jak się rozsypie to szukaj wiatru w polu, kupując tanio możesz stracić to co zyskałeś w dużą nawiązką

Piasek80 12-03-2020 13:50

Odp: Rozrząd INA - zostawić czy oddać ?
 
Masz 10 dni na zgłoszenie chęci zwrotu i jeżeli masz wątpliwości skorzystaj z przysługującego ci prawa.
Na przyszłość kup w normalnym motoryzacyjnym, zapłacisz ciut więcej ale będziesz spał spokojnie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.