Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Diesel (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=139)
-   -   [1,8 TDCi] Regeneracja wtrysku-programowanie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=68208)

SLU 25-04-2009 14:07

Regeneracja wtrysku-programowanie
 
Witam.Niestety dopadły mnie wtryski, jeden leje napweno wiec chce go wysłac do regeneracji ale w zakładzie mowia zeby wysłac wszystkie to odrazu sprawdza, naprawiam wtryski 1 raz i nie znam zakladu wiec Panowie czy wysłac wszystkie wtryski?? i jak nie zostac zrobionym w balona ze niby "naprowione" choc byly dobre i mnie skasuja za naprawe, jeszcze jedno czy po regeneracji wtrysku trzeba na nowo go programowac czy wystaczy włożyc w to samo miejsce?? Z góry dziekuje za pomoc pozdrawiam.

motorek26 25-04-2009 14:37

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
jeżeli chcesz regenerować to jak wyślesz wszystkie to napewno bedą umyte w myjce ultradźwiekowej wiec nie bedziesz wiedział czy były regenerowane czy też nie po takim zabiegu wyglądają jak nowe
co do programowania to wystarczy że zapiszesz sobie gdzie który był i tak samo je powkładasz
pamietaj że pod wtryski należy dać nowe podkładki najlepiej miedziane które nie są dostepne w naszych serwisach ASO
napisz jeszcze jakie wtryski chcesz regenerować bo ja opisuje ci tutaj od TDCI a w TDDI wymienia sie końcówki wtryskiwacza i troszke inaczej to wygląda

SLU 25-04-2009 15:03

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
wtryski Tdci, a te podkladki gdzie moge dostac ewentualnie jakis zamiennik???

motorek26 25-04-2009 15:19

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
podkładki dostaniesz w jakimś sklepie gdzie mają cześci takie jak końcówki wtryskiwaczy lub coś podobnego ewentualnie możesz zadzwonić tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tylko musisz podać dokładne wymiary tych podkładek czyli zewnętrzna wewnętrzna i grubość

Boblo 25-04-2009 16:43

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
Pod wtryski idą podkładki aluminiowe. 1 szt. ok. 12,- zł. ( org. delphi ) Koncówka po umyciu w ultradźwiękach nie wygląda jak nowa. Nie da rady oszukać :)

SLU 25-04-2009 17:22

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
masz namiar na internetowy sklep gdzie moge dostac te podkładki?? i na co mam zwracac uwage we wtryskach zeby poznac czy zregenerowany czy tylko sprawdzony??

motorek26 25-04-2009 17:27

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
Cytat:

Napisał Boblo (Post 1147955)
Pod wtryski idą podkładki aluminiowe

albo miedziane

Boblo 25-04-2009 22:51

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
Cytat:

Napisał SLU (Post 1147978)
masz namiar na internetowy sklep gdzie moge dostac te podkładki?? i na co mam zwracac uwage we wtryskach zeby poznac czy zregenerowany czy tylko sprawdzony??

Oryginały są alu. Miedziane to jakis wyrób zstępczy. Wparwdzie to dla mnie żaden biznes ale moge pośredniczyć. 4 x podkładka + wysyłka to pewnie wyjdzie ze 60,- zł. za oryginalne alu. delphi. Jak ktos chętny to zgłaszać sie na priv.

mac2_l 30-04-2009 10:02

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
no to panowie jak z tymi podkładkami? Bo też dopadł mnie problem wtryskiwacza (2,2 tdci) i oczywiści w Aso takich podkładek nie mają

marek11 11-05-2009 16:34

Odp: [MK3] regeneracja wtrysku-programowanie
 
no wlasnie i moze ktos by podal wymiary jakie powinny byc


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.