Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=278476)

trzycztery 24-03-2018 13:55

Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
Siema. Pojechałem troche za miasto pośmigać. Byłem pewien, że jestem na ograniczeniu 70, po czym depnąłem do 105 - 110 (wieczór, praktycznie pusta droga). Mam wrażenie, że mi coś po drodze błysnęło. Teraz sprawdzam na mapie i wg. tej mapy tam mogło być jednak ograniczenie do 50. I druga sprawa, nie ma tam fotoradaru stacjonarnego, więc jeśli był to przenośny. Teraz pytanie:

1. Czy z przenośnego/ręcznego fotoradaru mogą mi odebrać prawko na 3 miesiące?
2. Czy na policji mogę się dowiedzieć wcześniej, niż przed powiadomieniem listownym, czy zostałem "błyśnięty" fotoradarem?

Z góry dzięki za odpowiedź, wiem, że dużo tych niewiadomych, ale... siedzę i szperam w nerwach, zamiast się cieszyć wolnym dniem...

Antej 24-03-2018 19:22

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
Sprawdz na yanosiku co tam siedzi.
Przenosnych foto to juz chyba nie ma. Nalezaly do SM i odebrali im uprawnienia do fotek.

trzycztery 24-03-2018 21:08

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
Właśnie nie umiem wskazać dokładniuśkiego miejsca na mapie, gdzie mi się przygazowało. Jest tam pewien obszar, kiedy jest 50, ale akurat w tym miejscu nie ma fotoradaru stacjonarnego. Jest też moment, kiedy jest zabudowany, ale chyba jest podwyższone do 70.
Ogólnie jeśli tam, gdzie mi się depnęło nie ma fotoradaru, nie ma już też przenośnych, to zostają chyba tylko ręczne suszarki, ale one z tego, co wiem chyba nie zapisują obrazu, więc musieliby mnie zatrzymać? Są jeszcze jakieś inne opcje? Chyba w nerwice zdążyłem wpaść, ale chyba bym umarł bez prawka na 3 miechy.

kacper69 25-03-2018 07:56

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
ludzie uprawiają sex bez ślubu, to i bez prawka da się jeździć.

adamze27 25-03-2018 08:00

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
Cytat:

Napisał kacper69 (Post 2954694)
ludzie uprawiają sex bez ślubu, to i bez prawka da się jeździć.

różnica polega na tym że taki seks nie jest prawnie zakazany o ile nie podchodzi pod pedofilie,a jazda bez uprawnień już tak :( co w przypadku jakiegoś wypadku może się skończyć dla kogoś pobytem za kratami

kacper69 25-03-2018 16:19

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
Jak w wyniku sexu spłodzi się kolejnego podatnika, na którego wychowanie do momentu aż sam będzie płacił podatki w Tym Kraju nie będzie się płaciło , to też grozi podobnym pobytem, a nawet wcześniej komornikiem itp.
Ogólnie to wolę jazdę bez uprawnień, niż sex bez zabezpieczenia.

adamze27 25-03-2018 16:42

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
Cytat:

Napisał kacper69 (Post 2954893)
Ogólnie to wolę jazdę bez uprawnień, niż sex bez zabezpieczenia.

w jednym i drugim przypadku trzeba wziąc na klate konsekwencje swoich czynów :<
zabrali prawko?widocznie mieli powód więc bądź mężczyzną i ponieś konsekwencje :027:
powinni zrobić tak jak w skandynawii,jak ci cofnęli uprawnienia i cię złapią ponownie w czasie zawieszenia to od razu idziesz za kraty

kacper69 25-03-2018 18:31

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
jest ryzyko, jest zabawa.

przemo_1981 25-03-2018 19:16

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
A nie jest czasami tak, że prawko mogą zabrać tylko przy zatrzymaniu "na gorącym uczynku"?

tomek8888 26-03-2018 12:56

Odp: Obawa, że był błysk przy ponad 100 w zabudowanym - help
 
Na 99% tak jest jak mówisz.
W przypadku mandatu z fotoradaru od straży miejskiej ja zawsze odmawiałem wskazania kto jechał, przysyłali mandat bez punktów który im potem płaciłem cykając po 50 zł miesięcznie (500 dowalili, a z punktami karnymi by było 100). Wolę 500 mieć mniej w portfelu, niż te cholerne punkty.
Na szczęście inwestycja w CB Radio się opłaciła :)

Żeby nie było że jestem jakimś piratem, ale niech pierwszy rzuci kamień, kto jechał 30km/h na prostym odcinku 5 km, bo panowie drogowcy zapomnieli zabrać znak po remoncie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.