Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] Ryglowanie drzwi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=102588)

Rapalek 11-06-2010 07:44

Ryglowanie drzwi
 
W fordzie Mondeo jest możliwosć aktywacji funkcji automatycznego ryglowania drzwi przy pewnej prędkości po ruszeniu, chyba 3km/h
Gdzieś tam znalazłem opis co trzeba nacisnąć, ile razy, coś przekręcić i uaktywnia się tą opcję.
Ma ktoś może wiedze jak to w Kudze aktywować?
Wogóle pytanie czy się to da zrobić.:619:

TOMAS 11-06-2010 08:06

Odp: Ryglowanie drzwi
 
W mondeo mk4 robiły to tylko ASO do jakiegoś czasu za 150zł, teraz już nie chcą tego robić tłumacząc się przepisami z UE

Rapalek 11-06-2010 09:52

Odp: Ryglowanie drzwi
 
Cytat:

Napisał TOMGOL (Post 1454285)
W mondeo mk4 robiły to tylko ASO do jakiegoś czasu za 150zł, teraz już nie chcą tego robić tłumacząc się przepisami z UE

czyli zrobiło sie to samo co z wyłączeniem poduszki pasażera? UE - ZABRANIA i kuniec?

TOMAS 11-06-2010 10:15

Odp: Ryglowanie drzwi
 
a tego to nie słyszałem o poduszkach

Rapalek 11-06-2010 10:18

Odp: Ryglowanie drzwi
 
Cytat:

Napisał TOMGOL (Post 1454385)
a tego to nie słyszałem o poduszkach

dlatego w europejskich autkach juz nie ma opcji wyłączenia poduchy pasażera a w japońskich są. np w nowiuskiej hondzie accord

Rapalek 15-06-2010 13:55

Odp: Ryglowanie drzwi
 
No i okazało że się da. cena jak za podpięcie do kompa 160zł - 15% za długotrwałą współpracę i drzwiczki bedą się ryglowały automatycznie.
TOMGOL ...chyba w Gliwicach mają gdzieś przepisy UE hehe

zbig67 15-06-2010 14:27

Odp: Ryglowanie drzwi
 
Rapalek, jesli mozesz podaj namiary.
Po Twoim poscie zadzwonilem do serwisu i uslyszalem, ze w tym aucie sie nie da. Wiec pozostaje wycieczka na poludnie.

Rapalek 15-06-2010 14:34

Odp: Ryglowanie drzwi
 
Cytat:

Napisał zbig67 (Post 1456909)
Rapalek, jesli mozesz podaj namiary.
Po Twoim poscie zadzwonilem do serwisu i uslyszalem, ze w tym aucie sie nie da. Wiec pozostaje wycieczka na poludnie.

umowiłem sie na wizytę. Jak bede miał zrobione to ci dam cynk.
Ale jak coś to możesz potweirdzić sobie.
City Car Gliwice
44-100 Gliwice, ul. Dąbrowskiego 26
telefon do serwisu: GSM 609 423 487 Pani Marzena

zbig67 15-06-2010 14:57

Odp: Ryglowanie drzwi
 
Rapalek, Chyba jednak poczekam. Upewnij sie czy na pewno wszystko bedzie zgodne z gwarancja.
Ponizej opinia o elektryku z City Car'a

Cytat:

Napisał b@rth (Post 1405077)
Kolego mysle ze nie ma co dramatyzowac.
Wszedzie trafiaja sie takie rodzynki, na miejscu tej osoby walczyl bym o swoje, mowa jest o powaznych niedociagnieciach i glupocie, nie puszcza sie takich rzeczy plazem, tym bardziej kupujac auto za ok. 100 tys.

Co do serwisu, hmmm... na dzien dzisiejszy jest na szczescie kilka serwisow ktore sa w wiekszej lub mniejszej odleglosci od Ciebie i ktorys na pewno Ci podpasuje, a forum w tym pomoze ...

Ja osobiscie mam 2 serwisy w odleglosci do 60 km, a korzystam z odleglego o 110 km, akurat mi to nie przeszkadza, w dodatku bylem w jednym, podraznili mi i byl to moj pierwszy i jedyny tam serwis...

... wiec glowa do gory, nie ma co sie martwic na zapas ...

ps. chyba bede reklamowal zamontowany zestaw glosnomowiacy... - odradzam elektryka w City Car w Gliwicach... az sie sprzedawcy zdziwili ... ;)


Rapalek 15-06-2010 15:02

Odp: Ryglowanie drzwi
 
Cytat:

Napisał zbig67 (Post 1456940)
Rapalek, Chyba jednak poczekam. Upewnij sie czy na pewno wszystko bedzie zgodne z gwarancja.
Ponizej opinia o elektryku z City Car'a

no kurde.....
....ale z tego co wiem to tylko kompouerek i softowo uaktywnią.
pogadam se z Bartkiem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.