Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2008-2012] Pasujące części z wersji po lifcie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=231480)

mazuris 02-10-2015 06:25

Pasujące części z wersji po lifcie
 
Mam do naprawienia Fieste MK7 2012 przed liftem - 5 drzwiowa
Zastanawiam się jakich części mogę użyć z młodszych modeli po lifcie.
Oto lista uszkodzeń:
- zderzak - to już wiem, że po lifcie jest inny
- błotnik prawy i lewy - przednie
- drzwi prawe przód i tył.
Czy szczególnie drzwi pasują od modelu po lifcie? Te najgorzej dobrać w białym kolorze.
Czy orientuje się ktoś może w kodach lakierów. Oryginalny biały lakier w wersji przed liftem 2012 r. Czy były różne odcienie czy tylko jeden.
I ostatnie pytanie. Czy we Fiestach wiązki przewodów doprowadzanych do drzwi są pełne? W mojej szyby są opuszczane ręcznie, a skoro już wymieniam drzwi to mógłbym się pokusić o zamianę na elektryczne.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość, jeżeli któreś pytania wydają się głupie lub oczywiste.

Pozdrawiam

Maniak 02-10-2015 07:14

Odp: Paujące części z wersji po lifcie
 
po lifcie drzwi są z modułami, także wiązka nie podejdzie.
Nie wiem skąd jesteś, ale kolo mnie gościu ma chyba z 15 mk7 na części, kilka białych przed liftow było.

mazuris 05-10-2015 12:14

Odp: Paujące części z wersji po lifcie
 
A same drzwi są takie same? Będą licowały z resztą karoserii?? Gdyby przełożyć wkład ze starych drzwi? taki zabieg byłby możliwy? Drzwi po lifcie w kolorze białym jest kilka ofert, przed liftem ciężko trafić ładną część.

suiram1 26-04-2017 15:29

Odp: Pasujące części z wersji po lifcie
 
Podepnę się tutaj, bo bardziej pasującego wątku nie znalazłem, a koledze nikt nie odpowiedział.
Czy ktoś z Was orientuje się, czy prawe tylne drzwi do Fiesty mk7 (wg Etisu data produkcji lipiec 2012) są dokładnie takie same jak drzwi Fiesty z 2015 roku.

impresja 26-04-2017 16:47

Odp: Pasujące części z wersji po lifcie
 
Cytat:

Napisał suiram1 (Post 2793057)
Podepnę się tutaj, bo bardziej pasującego wątku nie znalazłem, a koledze nikt nie odpowiedział.
Czy ktoś z Was orientuje się, czy prawe tylne drzwi do Fiesty mk7 (wg Etisu data produkcji lipiec 2012) są dokładnie takie same jak drzwi Fiesty z 2015 roku.

a czy istotne żeby wszystko było identyczne? wizualnie z zewnątrz na pewno to samo, może w środku blacha pod tapicerką może mieć jakieś inne wytłoczenia, wzmocnienia albo coś, ale zmiana mogła być nawet w trakcie produkcji (ale wątpię). Lift to tylko odświeżenie przodu (zderzak (jak w Aston Martinie :diabel2:), lampy przednie i co za tym pewnie idzie maska i błotniki oraz tylnych lamp i kokpitu.

suiram1 26-04-2017 18:09

Odp: Pasujące części z wersji po lifcie
 
Chodzi mi dokładnie o to czy wizualnie nie ma żadnych różnic właśnie, tzn jakieś trochę inne przetłoczenia itp. Chciałbym po prostu przełożyć na zasadzie plug&play i się zastanawiam czy można.

wilczek__85 28-04-2017 09:24

Odp: Pasujące części z wersji po lifcie
 
Cytat:

Napisał suiram1 (Post 2793142)
Chodzi mi dokładnie o to czy wizualnie nie ma żadnych różnic właśnie, tzn jakieś trochę inne przetłoczenia itp. Chciałbym po prostu przełożyć na zasadzie plug&play i się zastanawiam czy można.

Cześć, ja mam w mojej fiescie przed liftowej przód z poliftowej, różni się pasem maska lampami i zderzakiem, do lamp musisz zmienić kostki i tyle


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.