Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] bluetooth trzaski (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=249330)

brxy 17-08-2016 13:10

bluetooth trzaski
 
Witam

Posiadam Mondeo z Radiem sony (mp3, bez zmieniarki), usb, bluetooth.
Szukałem na różnych forach ale nie znalazłem rozwiązania, dlatego też mój post tutaj.

Od jakiegos czasu zaczęły pojawiać sie trzaski podczas słuchania muzyki przez bluetooth. Początkowo myślałem, iż jest to spowodowane wymianą wyświetlacza w telefonie iPhone ale sprawdziłem na innych urządzeniach i efekt jest niestety ten sam.
Restartowałem radio (dłuższe przytrzymanie on/off), jeszcze raz parowałem urządzenia niestety nie przyniosło to efektu.
Podczas słuchania muzyki ciągle pojawiają się trzaski, przy czym radio czy USB - ten problem nie występuje.
Czy spotkaliście się może z tym problemem i możecie podpowiedzieć rozwiązanie?

P.

luzackiwujek 08-09-2016 08:28

Odp: bluetooth trzaski
 
Witam

Mam ten sam problem.
Kiedyś doczytałem na anglojęzycznym forum, że należy wyciągnąć bezpiecznik odtwarzacza (6 15A w kabinie pod schowkiem). U mnie ta operacja nie rozwiązała problemu (należy pamiętać, że będzie potrzebny keycode do radia).

Pozdrawiam

brxy 08-09-2016 10:51

Odp: bluetooth trzaski
 
Witam

Ja odłączałem klemę od akumulatora. U mnie też nie pomaga.

P.

MaXyM 08-09-2016 12:54

Odp: bluetooth trzaski
 
nie wiem jak czesto to u was wystepuje ale i u mnie od czasu do czasu (powiedzmy pare razy za dzien). zwykle brzmi to jak zgubione a czasem jak powtorzone brobki dzwieku. Imo to moze byc jakis ogolny problem z modulem bt w naszych fordach.

brxy 08-09-2016 13:28

Odp: bluetooth trzaski
 
Witam

U mnie niestety jest to stały problem. Przestałem używać BT do słuchania muzyki.
Pytanie czy da się może zaktualiwoać software w module BT w Mondeo ?

P.

pgrob 08-09-2016 20:05

Odp: bluetooth trzaski
 
Jeżeli masz moduł 8M5T-19C112-... to się da
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

brxy 11-09-2016 17:57

Odp: bluetooth trzaski
 
Witam

Zaktualizowałem BT 8M5T-14D511-EV bo taki znalazłem. Nie pomogło.
Gdzie mozna sciągnąć aktualną wersję ?

Pozdrawiam

Troy 23-10-2018 19:11

Odp: bluetooth trzaski
 
Czy udało się komuś poradzić z tym problemem ? Mam niestety to samo. USB AUX działa normalnie natomiast na BT są trzaski. Czasem co kilka s. Czasem kilka minut.

Yossi 24-10-2018 21:31

Odp: bluetooth trzaski
 
U mnie też się niestety pojawił ten efekt. Pojawił bo wcześniej go nie było, a zauważyłem go po raz pierwszy po wymianie przez ASO silnika :diabelek: Bardzo denerwujące na moje wyczulone ucho...
Czy to możliwe, żeby transmisję zakłócała instalacja elektryczna? Czy może problem z modułem? Chciałem resetować poprzez odpięcie aku ale widzę w postach wyżej, że nie pomaga :(

K@mix 13-05-2019 06:06

Odp: bluetooth trzaski
 
Czy istnieje sposób na rozwiązanie tego problemu? Mam moduł w wersji AV i niestety są trzaski :/


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.