Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2007-2010] Wyskakuje mi usterka układu silnika i świeci czerwona kropka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=267011)

Mave 20-07-2017 18:40

Wyskakuje mi usterka układu silnika i świeci czerwona kropka
 
Witam. Tak jak w temacie. Wyskakuje mi usterka układu silnika i świeci czerwona kropka. Wiem że temat już taki jest ale u nich oprócz wyswietlenia się na ekranie nic z autem się nie robi. U mnie natomiast jest taki problem, że nie dość że to się świeci i pisze to auto nie.ma.mocy. jechałem nim max 100 km/h i więcej nie pociągnie. Również przy zmianach biegu od 1 do 5 ledwo co się rozpędza, wymijanie aut odpada. Mam nadzieję że to nie turbina. Może to jakaś drobnostka, ja się nie znam na mechanice. Pomóżcie proszę.

maciej1381 20-07-2017 18:46

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
Sprawdź czy sztanga od turbiny po odpaleniu się zaciagd do gruszki jeśli tak to zmienna geometria działa jeśli po odpaleniu stoi nieruchomo znaczy że zawór od turbiny się skonczyl

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

radek70 20-07-2017 18:49

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
Twój silnik pracuje w trybie awaryjnym, nie pozwoli przekroczyć pewnej prędkości obrotowej. Wejdź w tryb serwisowy zegarów, może coś pokaże. Trzymaj przycisk na lewej manetce i przekręć kluczyk. Przewijając góra dół w tej samej manetce dojdź do pozycji DTC czy nie pokazuje błędów. Przydałoby się odczytać programem diagnostycznym...

Mave 20-07-2017 19:36

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
Powiedzcie mi czy mogę tak jechać 500km? Jak dojadę do domu to jadę z nim na serwis

K@mix 20-07-2017 19:50

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
Gdzie jesteś na tych wakacjach? Może ktoś Cię podłączy pod kompa z forum na miejscu.

Mave 20-07-2017 20:04

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
W Gdańsku. Jaki koszt podłączenia do komputera?

Gregi86 20-07-2017 20:09

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
A mi sadze ze dpf sie zapchal

K@mix 20-07-2017 20:14

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
Może ktoś poratuje za 4-paczek. Ja kuj-pom więc nie pomogę. Jak wejdzie ktoś z pomorskiego to może wesprze pomocą.

wawrzyc 20-07-2017 20:54

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
Ja z gdanska jestem i mam elm, mogę podłączyć jak potrzebny.

totek2 20-07-2017 20:57

Odp: Pomocy jestem na wakacjach i mam problem z autem
 
Cytat:

Napisał Mave (Post 2833214)
W Gdańsku. Jaki koszt podłączenia do komputera?

Jak coś to mam wszystkie kable i programy jakie trzeba, odezwij się na PW. Podepnę Ci auto za free.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.