Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Demontaż/montaż lusterka wstecznego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=297160)

kasprzak 12-06-2019 10:40

Demontaż/montaż lusterka wstecznego
 
Witam,
Mam prośbe do Was żeby opisać jak zdemontować lusterko wsteczne oraz na co uważać przy demontażu i montażu ponownym?

Matych 12-06-2019 20:32

Odp: Demontaż/montaż lusterka wstecznego
 
Obejzyj na allegro jak mocowana jest osłona są różne rodzaje w którym miejscu są spinki ,podważając musisz ją ściągnąć.Lusterko przekręca się o 45 stopni pazury jego łapy względem elementu przyklejonego do szyby.

kasprzak 12-06-2019 21:33

Odp: Demontaż/montaż lusterka wstecznego
 
Cytat:

Napisał Matych (Post 3141980)
Obejzyj na allegro jak mocowana jest osłona są różne rodzaje w którym miejscu są spinki ,podważając musisz ją ściągnąć.Lusterko przekręca się o 45 stopni pazury jego łapy względem elementu przyklejonego do szyby.

Dzięki. Faktycznie nie wpadłem na to, że mogłem obejrzeć zaczepy. Bałem się, że połamię, albo jest jakiś myk.Lusterko wymienione.

PrimoWwa 19-10-2022 17:01

Odp: Dołożenie przedniej kamery bez IPMB
 
ktoś poradzi jak zdjąć tę dużą osłonę na kamerę od wewnętrznego lusterka bo nie chce mi zejść a boje się aby jej nie połamać, trzeba coś nacisnąć czy podważyć w jakimś miejscu ?

EW1 19-10-2022 19:21

Odp: Dołożenie przedniej kamery bez IPMB
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Rozbieranie obudowy jest trochę trudne ale jak dobrze ci wejdzie karta z boku to reszt e da się nożem bez uszkadzania czegokolwiek.
Chcesz jednak zajrzeć do kamery ?? Jak co mam jedne lusterko z serii E rozebrane i na bank było sprawne

tedi_k 19-10-2022 22:40

Odp: Dołożenie przedniej kamery bez IPMB
 
Cytat:

Napisał PrimoWwa (Post 3428971)
...jak zdjąć tę dużą osłonę...

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Kolega pyta o coś zdecydowanie bardziej prozaicznego...:P
Wcześniej też już tu byli tacy, co o to pytali - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i w tym kruciutkim wątku zostało im wyjaśnione "gdzie patrzeć"...:wink:

fryc88 20-10-2022 11:05

Odp: Dołożenie przedniej kamery bez IPMB
 
Cytat:

Napisał PrimoWwa (Post 3428971)
ktoś poradzi jak zdjąć tę dużą osłonę na kamerę od wewnętrznego lusterka bo nie chce mi zejść a boje się aby jej nie połamać, trzeba coś nacisnąć czy podważyć w jakimś miejscu ?

Mala Górna osłonę jakby wciskasz palcami i ciągniesz w stronę podsufitki. Potem w tym miejscu gdzie ta zeszła, ta większą musisz rozciągnąć palcami na boki

PrimoWwa 21-03-2023 17:18

Odp: Demontaż/montaż lusterka wstecznego
 
dzięki za pomoc


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.