Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=288236)

dario6273 05-11-2018 12:02

Światła ledowe .
 
Witam orientuje się ktoś czy da radę wymienić tylnie światła w błotnikach i na klapie na ledowe bo te zwykłe to straszna bieda i czy da się to zrobić pług& Play czy trzeba ingerować w elektrykę tzn.wymiana kostek lub wiązek .Dzięki za informację.

wojtisek1 06-11-2018 20:45

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
Cytat:

Napisał dario6273 (Post 3051186)
Witam orientuje się ktoś czy da radę wymienić tylnie światła w błotnikach i na klapie na ledowe bo te zwykłe to straszna bieda i czy da się to zrobić pług& Play czy trzeba ingerować w elektrykę tzn.wymiana kostek lub wiązek .Dzięki za informację.

Masz na myśli wymianę na te z pozycyjnymi w kształcie świecącego dużego "C" ??

dario6273 06-11-2018 21:03

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
Tak właśnie o takie mi chodzi:razz:

wojtisek1 06-11-2018 21:16

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
ja też o tym myślę, ale jeszcze nie znalazłem rozwiązania. Trzeba pamiętać , że będą dwa różne źródła światła ( pozycyjne-stop) czyli musi być inna kostka i pewnie inna instalacja?? Mam kilka zdjęć lamp od wewnętrznej strony , nowych i starszych i są różne

dario6273 07-11-2018 13:09

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
Były dwie wersje w polifcie bieda edyszyn i ledowe.Tylko nie rozumiem tego jak można pakować takie badziewne swiatła w wersji ST line jak jest full wypas na pokładzie :wink:Jak możesz to wrzuć zdjęcia.

wojtisek1 07-11-2018 21:26

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
Cytat:

Napisał dario6273 (Post 3052330)
Były dwie wersje w polifcie bieda edyszyn i ledowe.Tylko nie rozumiem tego jak można pakować takie badziewne swiatła w wersji ST line jak jest full wypas na pokładzie :wink:Jak możesz to wrzuć zdjęcia.

czemu bieda edyszyn ??
faktycznie nie rozumiem klucza z jakiego były montowane te światła , a w salonie też nikt nie potrafił powiedzieć, bo jakoś nie występowały jako wyższy poziom wyposażenia. Niższe poziom miał , ST nie miał , może w systemie brakowało drutów do sterowania ?? :)
Ja nie mam , ale chciałbym zmienić

dario6273 07-11-2018 21:47

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
Też bym wymienił ale cena używek powala :wink: dlatego bieda edyszyn bo w mondku z 2011 roku miałem ledy a kuga jest z grudnia 2017 i nie ma masakra Ford schodzi na psy .

wojtisek1 07-11-2018 22:19

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
Cytat:

Napisał dario6273 (Post 3052621)
Też bym wymienił ale cena używek powala :wink: dlatego bieda edyszyn bo w mondku z 2011 roku miałem ledy a kuga jest z grudnia 2017 i nie ma masakra Ford schodzi na psy .

Ale w mondku z 2011 chyba nie było wszystko na ledach??
Ja teraz mam wszystko na ledach,, ale brak mi ringów C

weuek 07-11-2018 23:46

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
Te bieda edyszyny będą działać do złomowania auta, a tymi wypasionymi to ma rychło szansę się zająć forumowy kolega srebnastrzała.

dario6273 08-11-2018 09:09

Odp: Wymiana tylnich świateł zwykłych na ledowe lift
 
Cytat:

Napisał wojtisek1 (Post 3052638)
Ale w mondku z 2011 chyba nie było wszystko na ledach??
Ja teraz mam wszystko na ledach,, ale brak mi ringów C

W Mondeo MK4 lift z tyłu są neony a reszta żarówki.;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.