Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=214913)

M.A.G. 16-11-2014 22:18

Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
Witam :)

Myślę, że taki wątek w naszej strefie się przyda - zawsze to bliżej niż szukać w całej Polsce :wink:

Proponuję aby ogłoszenia były tak samo zbudowane:

- kategoria (sprzedam / kupię / zamienię / oddam)
- informacja (krótki opis, ewentualnie dodane zdjęcia)
- cena (zbycia / nabycia / forma wymiany)
- kontakt

Jeżeli udało się zbyć ww. przedmiot proszę dać również informację w poście z ogłoszeniem - nie będzie zamieszania jeżeli pojawi się kilka ogłoszeń jednocześnie.

Zapraszam i zaczynam :)

**********

Oddam:

Stare meble w dobrym stanie - naprawdę stare - mają około 40 lat - typowe meble PRL-u :D

Myślę, że mogą się komuś przydać do altanki, garażu lub piwnicy jako dodatkowe miejsce na różne "szpergały", ważne żeby nie były używane w wilgotnych pomieszczeniach ;)

Postaram się wkrótce dodać zdjęcia.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na PW lub e-mail: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w tytule proszę wpisać "Stare meble".

Dziękuję i pozdrawiam :)

miki140 23-01-2015 16:39

kupię wtrskiwacz 1.8tdci 115
 
witam kupię wtryskiwacz do focusa .

DEC-BAU 15-04-2015 22:44

Odp: Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
Witam!!! Mam do sprzedania Forda Mondeo Mk4/2008 rok diesel 2.0-145KM przebieg 214tys. Pełne wyposażenie,Alcantra,duża navi,convers,podgrzewane fotele itd.Auto w pełni sprawne garażowane,zadbane zarejestrowane w polsce. Nowe opony letnie 18 dodatkowo opony zimowe wraz z felgami stalowymi 16.Auto jezdzone tylko po niemczech,wcześniej po holandii po wymianie klocków tarcz olejów filtrów,chłodnicy klimatyzacji kompletny rozrząd nowy.Cena do uzgodnienia. W razie jakich kolwiek pytań proszę pisać.

janek001 16-04-2015 09:10

Odp: Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
DEC-BAU podaj numer telefonu , tak będzie prościej

DEC-BAU 16-04-2015 22:26

Odp: Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
Chciałem wrzucić parę fot auta,ale mam problem może by mi ktoś wytłumaczył co trzeba zrobić krok po kroku jak to zrobić.Jeśli chodzi o mój numer to mogę podać na priva ,ale i tak nikt się nie dodzwoni do mnie bo nie przebywam teraz w polsce ewentualnie proszę podać stacjonarny jeśli jest ktoś zainteresowany oddzwonię ale tylko jak pisałem powyżej tylko numery stacjonarne nie na komórki.
Pozdrawiam

hand-ball 30-04-2015 23:10

Odp: Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
Witam! Sprzedam felgi 16" 5x108 Rial bez zadnych rys. Opony 215/60. 2 opony jak nowe z 13 roku, 2 slabsze. Cena 1000 zl lub zamienie na jakies 17". tel. 601140418

hand-ball 07-05-2015 21:30

Odp: Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
Sprzedane :) pzdr.

Melon ft150 13-06-2015 16:11

Odp: Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
szybko ;D

Dragon_48 18-06-2015 10:30

Odp: Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
Witam. Poszukuje fajnego Focusa MK1 rok '04 (do 8 tys. zł) lub MK2 od 2005 roku do 10 tys zł :) .Oba auta najlepiej pojemność 1.6 benzyna ;) .W MK1 najlepiej, żeby radio było na CD bo wiem, że zdarzają się nieraz kaseciaki :P .MK1 kombiak mnie interesuje, a MK2 hatchback 5-drzwiowy. Może być gdzieś troche przetarte, czy gdzieś powiedzmy w nieznacznym stopniu wgnieciony, ALE PRZÓD AUTA MUSI BYĆ NIENARUSZONY!! Jeśli ktoś coś gdzieś ma to proszę się zgłaszać :) .Auto może też byś sprowadzane z Niemiec :) .
Pozdrawiam :) .

janek001 23-06-2015 23:25

Odp: Dolnośląskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam
 
Castrol 5w30 w litrówkach po 30 zł -15 sztuk


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.