Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Czy ktoś może sprawdzić auto w Wałbrzychu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=311287)

wojocie 21-07-2020 20:03

Czy ktoś może sprawdzić auto w Wałbrzychu
 
Witam, zwracam się z ogromną prośbą do forumowiczów, którzy są z Wałbrzycha lub okolic o sprawdzenie autka [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ponieważ nie mam teraz auta i chciałbym uniknąć wycieczki po kolejną nie bitą perłę z rajchu. Jeśli by się okazało, że auto jest wartę przyjechania PKP stawiam dobrą flaszkę.
Głownie mi chodzi o sprawdzenie czy nie było bite oraz czy silnik turbo i skrzynia chodzą bez problemów, aby zaraz nie jechać do mechanika i naprawiać. Dzięki bardzo jeśli ktoś pomoże.

Fulara 21-07-2020 20:10

Odp: Czy ktoś może sprawdzić auto w Wałbrzychu
 
generalnie jak widzę coś na niemieckich blachach to ktoś tego nie kupił, żeby Ciebie zaspokoić, tylko żeby zarobić.

nigdy od handlarza.

co do auta z widzenia. mam nadzieje, że drzwi LP są niedomknięte a nie było jakiegoś dzwona. wg mnie lewy reflektor różni się od prawego a to sugeruje kolizje itp.

240 000 km za 15 letniego dizla to pewnie był z 450 000 km cofany

zaraz będą wtryski, zaraz będzie dwumas, zaraz będzie dpf jeśli był - nie wiem.

generalnie, proszenie się o kłopoty.

aha. żeby sprzedać to auto tu za 1400 euro, handlarz pewnie dał z 700 euro. ciekawe czemu. ja bym uciekał. szukaj prywatnego

no i ten wypłowiały czerwony - miałem kiedyś takie auto i nigdy więcej płowiejącego żółtego ani czerwonego

wojocie 21-07-2020 20:17

Odp: Czy ktoś może sprawdzić auto w Wałbrzychu
 
Rozmawiałem gościem mówił, że sprowadził dwa auto i to było na handel, ale nie poszło bo niby pandemia i wysoka stawka. Mówi, że nie handluje. Właśnie dla tego szukam kogoś z Wałbrzycha, aby zobaczył auto czy warto jechać po nie.

Fulara 21-07-2020 20:28

Odp: Czy ktoś może sprawdzić auto w Wałbrzychu
 
już Ci napisałem czy warto :P
pchasz się w studnie, która wybuchnie po zakupie

Marek 22-07-2020 04:46

Odp: Czy ktoś może sprawdzić auto w Wałbrzychu
 
Cytat:

Napisał wojocie (Post 3268207)
Rozmawiałem gościem mówił, że sprowadził dwa auto i to było na handel, ale nie poszło bo niby pandemia i wysoka stawka. Mówi, że nie handluje.

To teraz pomyśł....masz sam możliwość sprowadzenia dwóch aut? Ja nie. Skoro pierwsze dla niego, a to na handel to odpowiedź nasuwa się sama. Będzie to szrot.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.