Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=191205)

tedi_k 07-10-2013 23:22

TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
Ford wydał biuletyn techniczny TSB 26/2013 z 5 sierpnia 2013r. przyznający, że navi TravelPilot FX wyprodukowane pomiędzy czerwcem 2008 a majem 2009 mogły mieć wadę fabryczną powodującą uszkodzenie navi po odłączeniu akumulatora.
W przypadku stwierdzenia, że urządzenie wyprodukowane jest w podanym przedziale dat, dokonywana jest bezpłatna wymiana uszkodzonej navi.

Aktualna wersja TSB (wydana 22.04.2015) [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Matych 08-10-2013 00:18

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
Ciekawe czy moją wymienią jak kupiona z drugiej ręki i juz naprawiana

tedi_k 08-10-2013 10:06

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
W TSB napisane wyraźnie, że urządzenie nie może mieć śladów otwierania/ingerencji.

Matych 08-10-2013 12:47

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
No to du.... moja wczoraj pojechała do Skanbisu.

Adamowsky 20-10-2013 18:39

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
Dziwi mnie to o tyle ta informacja, że we wrześniu byłem na przeglądzie w ASO Ford i nikt nie wspomniał o takiej możliwości. W prawdzie radio działało wtedy prawidłowo. Jakiś tydzień temu po raz kolejny odmówiło posłuszeństwa i to na dobre. Wcześniej po odłączeniu i podłączeniu akumulatora wszystko działało.
Mam auto sprowadzone z Niemiec. Jestem II jego właścicielem. Czy temat dam radę załatwić w polskim serwisie?

tedi_k 20-10-2013 21:17

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
To jest wada fabryczna, a więc decyduje stan urządzenia (nie powinno być otwierane) i tyle. Fordowi powinno to dość "zwiasać", bo sprawa idzie na koszt Blaupunkta. Weź ze sobą ten numer TSB albo wręcz wydrukuj biuletyn i zabierz.

jastu 21-10-2013 09:17

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
Ku.wa! 4 lata później...zupełnie jak nasza służba zdrowia
moja też już po "ingerencji"

Matych 28-10-2013 00:36

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
W polsce nie ma takiej akcji nikt nic o tym nie wie w etisie nie maja takiej info w ASO

msowi 30-10-2013 19:05

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
Byłem w tej sprawie w salonie w Gorzowie Wlkp. 25 minut ROZMOWY. Początkowo nie znaleziono biuletynu ale po 2 minutach ZNALAZŁ SIĘ. Jakie było jego zdziwienie i konsternacja. Oczywiście miał pretensje skąd mam biuletyn, który oczywiście wydrukowany miałem przy sobie. Stwierdził jeszcze, że jak nie mam auta na gwarancji to "czego oczekuję". Długo by opisywać. Podsumowując mam dzwonić w poniedziałek celem umówienia terminu operacji:(

mm32 05-11-2013 07:45

Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!
 
Ford w Polsce nie musi uznać gwarancji na radio bo w biuletynie jak wół jest napisane jakich krajów dotyczy ten biuletyn i Polski tam nie ma.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.