Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford B-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=187)
-   -   [B-MAX] Zakup i pierwsze wrażenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=176579)

kacper69 24-11-2012 11:06

Zakup i pierwsze wrażenia
 
Na temat porażającej ceny "następcy" Fusiona słyszałem dowcip:

- Kto jest najbardziej zadowolony z ceny B-maxa?
- ?
- Konkurencja : Fiat, Citronen , KIA ,itd.... :)

tunex2000 12-02-2013 15:15

Zakup i pierwsze wrażenia
 
Witam jestem nowy na forum i to nie prawda o tych cenach ja kupiłem b-maxa z pakietami wczoraj fajnie wyposażony i dostałem zimówki firestona za 53000 i pan mnie prawie całował na odchodnym co będzie dalej z eksploatacją zobaczymy w imię ojca i syna....:shock:te ceny są dalece już nie aktualne są duuuuże upusty...

boncio 13-02-2013 12:37

Odp: O B-Max'ie - materiały znalezione w sieci
 
No to mamy pierwszego B-maxa na forum :) Powitać kolegę.
Tak patrzę, że silnik masz 1,4, więc tradycyjny i bezproblemowy.
Dostałeś dobrą ofertę, bo pewnie stał w salonie już pół roku, ale o to chodzi, że kupić jak najtaniej. Cena jak za bogato wyposażoną Fiestę.
Bez awaryjnej jazdy.

tunex2000 15-02-2013 19:34

Odp: O B-Max'ie - materiały znalezione w sieci
 
Dzięki boncio:wink: oczywiście racja stał na salonie masz rację ,ale;) od około 17 listopada cena taka bo jechały do salonu 2013 roczniki,dzięki za powitanie mam pierwszy to auto w dąbrowie na razie .....najlepsza skrzynka biegów jaką moja ręka obsługiwała miałem 15 dość dobrych aut ,zawias super,słucha kierownicy jak pies pana ,cichutki ,to tyle ,bo mam 120 km przejechane....jak coś to będę raportował prawdę ,bo max to już oczko w pale mojej żonki.....

Jitter 23-02-2013 18:00

Odp: O B-Max'ie - materiały znalezione w sieci
 
Witamy pierwszego B-Maxa na forum FCP! Bezawaryjności życzę :one:

A teraz pochwal się, co tam masz - wyposażenie, jakieś ciekawe rozwiązania, itp. :)

tunex2000 24-02-2013 15:30

Odp: Zakup i pierwsze wrażenia
 
Witam Cię Jitter i dziękuję za przywitanie ; oby bezawaryjny był cały czas.Ano z fajnego wypos. mam ,że nie mam środkowago słupka;)i to jest fajne z perespektywy czasu zobaczymy,ogólnie wersjia trend auto większe niż sie wydaje ,mam czrny metalic ,kupie fajne alu na wiosnę i będzie git ,fotel pasażera kładziemy i jest przestrzeń,2 dna w bagażniku i komfortowa skrzynia to jest to .....reszta to się zobaczy w eksploatacji..

szmelcmax 25-02-2013 17:12

Odp: O B-Max'ie - materiały znalezione w sieci
 
Cytat:

Napisał tunex2000 (Post 1959251)
.najlepsza skrzynka biegów jaką moja ręka obsługiwała miałem 15 dość dobrych aut ,zawias super,słucha kierownicy jak pies pana ,cichutki ,to tyle ,bo mam 120 km

Witam i życzę samych dobrych wrażeń z eksploatacji. Z tym "cichutki" to troszkę przesadzone. Typowy odgłos nieco kosiarkowy, Fiestowego silnika 1.4 . A zawieszenie owszem. A skrzynia faktycznie bardzo przyjemna, tak samo jak w Fieście, którą uważam za udany samochód. Jednak nie postrzegam jej (skrzyni) jako jakiś cud. Te 15 poprzednich aut... . Na mnie jazda też zrobiła pozytywne wrażenie (o czym pisałem na forum), ale czytam, że Ty popadłeś niemal w zachwyt. A jak kabelek od tylnych drzwi? Bo dla mnie to pierwsza rzecz jaką trzeba poprawić w tym aucie. Zostawili sobie na wersję po liftingu? Z ceny ładnie zjechali, ale myślę , że wyjściowa jest z kosmosu i było z czego. Zresztą auto trochę nie typowe i klientów mało. Niedługo nie tylko w rękę będą całować, bo sprzedaż ogólna mocno spada. Jak zrobisz trochę więcej kilometrów podziel się kolejnymi wrażeniami i uwagami. Pozdrawiam.

Mixto 27-02-2013 16:31

Odp: Zakup i pierwsze wrażenia
 
To jest nas dwòch :wink:
Jestem nowy dlatego witam wszystkich, jutro odbieram B-Maxia 1.4 wersja TITANIUM plus kilka dodatków - potwierdzam rabaty niczego sobie :wink: Już się nie mogę doczekać.

tunex2000 27-02-2013 20:50

Odp: Zakup i pierwsze wrażenia
 
Witam Mixto,to se!! popiszemy:wink:we dwóch na razie; masz lepszą wersję ;uściślając to samochód żony.Co do spostrzeżeń szmelcmaxa 15 aut to nie jakieś przechwałki za dorosły jestem ,tylko tak było i doświadczenie w ich użytkowaniu( almera ,accord,stilo,astra III,406i inne, nie miałem forda),rurka jest też w moim obecnym berligo III mam go 2 lata i jest po obu stronach, nawet taka sama :D i jest oki i wierz mi nie trzeba jej poprawiać nie ma takiej potrzeby,a stwierdzenia z testów panów ,którzy uczepili się tej rurki są na wyrost to moje zdanie i nie ma co ich powielać jak się nie miało z nimi(tymi rurkami) do czynienia:>,a otwieram je kilka kilkanaście razy dziennie taka praca..kończąc... wysiadanie dzieci z tyłu auta bezcenne .

Mixto 28-02-2013 14:19

Odp: Zakup i pierwsze wrażenia
 
Odebrałem i już w domu, zdecydowałem się na Maxia bo:
1. To Ford
2. Jest to 3 Ford - po Fokusie 1 i obecnym Mondeo - wszystkie sprzdawane po 160 tys. bez żadnej awarii
3. Teraz 99% jazdy to miasto i do tego Maxio jest stworzony, no i nie ma nas zbyt wielu :p
4. Zawieszenie to poprostu klasa premium w niezłej cenie :wink:
5. Po ostatnim samochodzie, ktòry nie był Fordem (markę pominę) ach, nie chce mi sie pisać o ostatnim aucie :619::619::619::619::619:
Dlatego z pozdrowieniem "niech Maxio będzie z Nami"


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.