Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Radio Android czy istnieje? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=302603)

Ernesth 03-11-2019 12:00

Radio Android czy istnieje?
 
1 załącznik(i)
Cześć
Przeszukałem całe forum i wujka google i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy w ogóle istnieje radio z androidem do Cmax z 2011 roku? Niby gdzieś tam na google znalazłem w obrazach ale to fotomontaże.
Przeszukałem aliexpress i piszą, że cmax również ale radio pasuje bardziej do smaxa.
Pomóżcie bo nie daje rady.
W załączniku wygląd mojej deski (zapożyczony z netu :) - opis jak rozebrać radio).

yaris1 03-11-2019 15:10

Odp: Radio Android czy istnieje?
 
Cytat:

Napisał Ernesth (Post 3189397)
Cześć
Przeszukałem całe forum i wujka google i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy w ogóle istnieje radio z androidem do Cmax z 2011 roku? Niby gdzieś tam na google znalazłem w obrazach ale to fotomontaże.
Przeszukałem aliexpress i piszą, że cmax również ale radio pasuje bardziej do smaxa.
Pomóżcie bo nie daje rady.
W załączniku wygląd mojej deski (zapożyczony z netu :) - opis jak rozebrać radio).

Tu jest ale też są tańsze

€ 284,95 5%OFF | android car GPS multimedia radio player for Ford Kuga 2013-2017yea Escape C-MAX 2010-2017yea navigaton Vertical screen
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ernesth 03-11-2019 18:39

Odp: Radio Android czy istnieje?
 
Cytat:

Napisał yaris1 (Post 3189444)
Tu jest ale też są tańsze

€ 284,95 5%OFF | android car GPS multimedia radio player for Ford Kuga 2013-2017yea Escape C-MAX 2010-2017yea navigaton Vertical screen
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ten to kobyła ogromną... Ale tam aukcjach chyba są jakieś mniejsze.
Dzięki.
A czy ktoś z zacnych forumowiczów zmienił u siebie w cmaxie i może polecić jakiś konkretny model?

jas33 05-08-2020 08:04

Radio android
 
MAm pytanie czy montował ktos sobie takie radio z androidem u siebie w samochodzie ford cmax
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
i czy sterowanie glosowe ktore mam wczesniej bedzie dzialalo?

Ozner 05-08-2020 09:22

Odp: Radio android
 
Nie wiem jak sterowanie ale widzialem jak pasuje wizualnie i tragedia...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.