Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Elektryczne składane lusterka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=280788)

bigtomi 12-05-2018 04:16

Elektryczne składane lusterka
 
Witam czy ktoś dokładał sobie elektryczne składane lusterka do forda kugi 2013r co bym musiał wymienić aby lusterka były składane elektrycznie i podświetlenie pod lusterkami lusterka Już zakupiłem i są składane elektrycznie 8pin ja w swojej instalacji mam 6pin ale nie wiem jaki moduł bym musiał wymienić aby to wszystko działało no i dołożenie kabli

marekkoczta 12-05-2018 18:31

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
Cytat:

Napisał bigtomi (Post 2977963)
Witam czy ktoś dokładał sobie elektryczne składane lusterka do forda kugi 2013r co bym musiał wymienić aby lusterka były składane elektrycznie i podświetlenie pod lusterkami lusterka Już zakupiłem i są składane elektrycznie 8pin ja w swojej instalacji mam 6pin ale nie wiem jaki moduł bym musiał wymienić aby to wszystko działało no i dołożenie kabli

kupiles lusterka trzeba bylo tez kupic wiazke do tego lusterka z kostka bylo by latwiej i zakodowac w kompie auta ze sa skladane

bigtomi 13-05-2018 06:43

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
4 załącznik(i)
instalacja to nie problem mogę zrobić tylko gdzie podłączyć praktycznie brakuj jeden przewodów w kostce bo podświetlenie pod lusterkiem zrobiłem trochę inaczej przeciągałem dwa przewody od lampki pod nogami i działa takie rozwiązanie, ale do lusterek to by się przydał zrobić oryginalnie

marekkoczta 13-05-2018 09:37

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
Cytat:

Napisał bigtomi (Post 2978289)
instalacja to nie problem mogę zrobić tylko gdzie podłączyć praktycznie brakuj jeden przewodów w kostce bo podświetlenie pod lusterkiem zrobiłem trochę inaczej przeciągałem dwa przewody od lampki pod nogami i działa takie rozwiązanie, ale do lusterek to by się przydał zrobić oryginalnie

nie bardzo rozumiem jesli nie problem to kup i problem z druciarstwem minał.
wszystko idzie z modulu drzwi

bigtomi 13-05-2018 11:57

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
jak kupię instalację to nie będę potrzebował pomocy od kolegów z forum bo tylko adaptacja i zrobione a myślę że może ktoś pomoże na forum
czy w module są już takie opcje czy może będę musiał go wymienić

marekkoczta 13-05-2018 15:34

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
Cytat:

Napisał bigtomi (Post 2978395)
jak kupię instalację to nie będę potrzebował pomocy od kolegów z forum bo tylko adaptacja i zrobione a myślę że może ktoś pomoże na forum
czy w module są już takie opcje czy może będę musiał go wymienić

pisalem ci tylko kodowanie i jesli chcesz to zmiana wylaczników na taki z malym pipkiem do skladania i zamykania lusterek

bigtomi 13-05-2018 19:05

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
jak bym miał zrobić tylko kodowaniwe to btym nie pisał na forum]co mam zrobić ale ja nie mam instalacji

bigtomi 14-05-2018 15:21

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
czym mam zrobić kodowanie jaki programem

bigtomi 16-05-2018 14:45

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
witam mam już wszystko podłączone wymienione moduły w drzwiach jak mam aktywować składanie lusterek w programie Forscan

bigtomi 18-05-2018 18:39

Odp: Elektryczne składane lusterka
 
Wszystko ogarnięte dzięki koledze z forum Tomkowi "Leszcz" nie znam lepszego speca zna się na fordach i nie tylko pozdrawiam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.