Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Puma (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=113)
-   -   [Puma 2020- ] Nowa model?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=294435)

igorpog 05-02-2020 18:57

Odp: Nowa model??
 
Fajna prezentacja Pumy . Po czesku i w szczegółach. Super się ogląda :)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

losarturos 25-02-2020 14:38

Odp: Nowa model??
 
2 załącznik(i)
Cytat:

Napisał boncio (Post 3220005)
Ponoć ma być nowy Ecosport, ale to realnie przyszły rok i raczej końcówka, teraz muszą zarobić na Pumie.

Tak własnie aż spojrzałem, że w wartościach bezwzględnych Puma ma większą kabinę od Fiesty o... 2cm ;) Ale nie liczby, a kształt jest też istotny, bo w Pumie nie walę głową, ale w aucie żony prawie zawsze, mimo że parametry ma identyczne.

Gdzieś już go testują. Pytanie czy trafi do Europy, z jej fikuśnym podejściem do ekologii.

bidżej 25-02-2020 16:23

Odp: Nowa model??
 
Cytat:

Napisał boncio (Post 3220005)
Ale nie liczby, a kształt jest też istotny, bo w Pumie nie walę głową, ale w aucie żony prawie zawsze, mimo że parametry ma identyczne.

nie wiem jak tego dokonujesz, ale mi przy wzroście 195cm w Fieście jest ok, a w Pumie zwyczajnie ciasno i to szczególnie u góry.

Cytat:

Napisał losarturos (Post 3228104)
Gdzieś już go testują

o kurde fajny, wygląda jak mini-Explorer.

losarturos 25-02-2020 17:31

Odp: Nowa model??
 
Cytat:

Napisał bidżej (Post 3228139)
nie wiem jak tego dokonujesz, ale mi przy wzroście 195cm w Fieście jest ok, a w Pumie zwyczajnie ciasno i to szczególnie u góry.

No właśnie, do swojej starej Fiesty wsiadam bez problemu a w przypadku Pumy trafiam głową w w bok dachu. I nie tak, że trochę szuram czubkiem głowy tylko tak centralnie, mając ledwie meter 80. ;-) Mam nadzieję, że nowy Ecosport nie będzie następnym samochodem dla krasnali.

boncio 25-02-2020 18:37

Odp: Nowa model??
 
Wsiadałem kilka razy i nie uderzyłem się głową, ale fotel był na maksa do dołu.
A ten nowy ecosport fajny, ale już mniej suvowaty. Oby była większa różnica od Pumy, bo linia boczna bardzo podobna. Przód zupelnie inny na szczęście.

TOMAS 25-02-2020 19:38

Odp: Nowa model??
 
Paskudny

szmelcmax 25-02-2020 20:25

Odp: Nowa model??
 
Całkiem fajny.

potraff 01-03-2020 21:07

Odp: Nowa model??
 
Cytat:

Napisał losarturos (Post 3228104)
Gdzieś już go testują

Normalnie w końcu wygląda a nie jak obecna wersja, nowsza tico ;)

forger 17-04-2020 22:05

Odp: Nowa model??
 
Siedziałem w nowej Pumie, w porównaniu z Focusem MK4 mało miejsca w środku. Taki samochodzik do miasta - wyżej się siedzi, lepiej widać po skosie np. na skrzyżowaniu ze względu na inny montaż lusterek bocznych, elektryczny bagażnik. Przy opcjonalnym kole 19" ze swoimi tarczami 278 mm z przodu i 271 mm z tyłu Puma wygląda z boku dość zabawnie.

szmelcmax 31-05-2020 17:36

Odp: Nowa model??
 
Cytat:

Napisał losarturos (Post 3228172)
No właśnie, do swojej starej Fiesty wsiadam bez problemu a w przypadku Pumy trafiam głową w w bok dachu. I nie tak, że trochę szuram czubkiem głowy tylko tak centralnie, mając ledwie meter 80. ;-)

Niestety potwierdzam. Autko niby ciekawe, ale nie wygodne przy wysiadaniu i wsiadaniu. Zbyt niski otwór drzwiowy przez wysoki próg i nie pociągnięte maksymalnie do góry drzwi. Trzeba mocno zadzierać nogi i schylać głowę. Tam jest do wygospodarowania bez problemu 8-10 cm. Nie zrobili tego. Nie czepiam się małej szerokości kabiny bo na Fieście raczej ciężko ją zwiększyć , ale tej powiększonej długości też się nie odczuwa. Bagażnik i wygląd zewnętrzny to moim zdanie za mało aby auto zdobyło dużą popularność. Do tego cena bardzo nieprzyjemna.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.