Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=259293)

brthz 23-02-2017 17:54

"Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Z Focusa C-Maksa zamierzam przesiąść się*z powiększającą się*rodzinką na S-Maksa lub Galaxy. Oglądałem kilka egzemplarzy obu modeli i Galaxy to jest to. Ruszyłem w dzikie okolice komisów dookoła Trójmiasta i jeden z egzemplarzy był masakrycznie brudny i tłusty w środku, zaplamiony. Może to kwestia wyprania i pierwszego wrażenia, ale do tego w kilku komisach sprzedawcy ani be ani me, nic nie tłumaczą "masz pan kluczyki, ja będę mył samochody", albo totalna cisza.

I w poszukiwaniach dotarłem do Eurocar Expert w Gdyni. Sprzedawca szybko nas odnalazł, podszedł, zaproponował pomoc, odpowiadał na pytania. Informował o oglądanych S-maksach i Galaxy, że "tu dwumasa do zrobienia", "tu był wymieniany błotnik" po drobnym zderzeniu. Generalnie rozmowa, ludzkie podejście, zdobywanie informacji.

I pytanie o konkret - Galaxy z 2006, przebieg niedużo ponad 200 tys., wymieniany reflektor, prawy przedni błotnik, prawa szybka z przodu - wszystko w 2008 i przednia szybka w 2016. Może nie mówią wszystkiego, ale co sądzicie? Szukać dalej, czy skusić się*na przeglądanie u nich na miejscu, czy jednak dalej auto handle? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Poprzednie dwie fury kupiłem w autohandlu w małym mieście, ze sprawdzaniem tylko w okręgowej stacji i nikt nie był specjalnie skory do ujawniania wad.

slawek-kali 23-02-2017 18:03

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Masz VIN auta? 1 wl. diesel 11 lat i taki biedny przebieg.. hmm.

brthz 23-02-2017 18:08

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Cytat:

Napisał slawek-kali (Post 2755758)
Masz VIN auta? 1 wl. diesel 11 lat i taki biedny przebieg.. hmm.

VINu nie posiadam. Zapomniałem spisać, ale mogę*podskoczyć jeszcze. Faktycznie, 11 lat w dieslu mało, ale z drugiej strony benzynka S-max 2.0 145km ze 137000 przebiegu z 2007 też podejrzana (właściciel handlu twierdzi, że może się*podpisać pod przebiegiem, ale to samo Eurocar, bo sami sprowadzali z Niemiec) [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Chociaż wydawać by się*mogło, że na benzynce ludzie "po mieście" i "raz w roku na wakacje".

suiram1 23-02-2017 18:11

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
ja od nich kupiłem swojego Mondka i jestem zadowolony. cały proces tak jak opisałeś rzeczowo i solidnie.

czeslaw555 23-02-2017 19:39

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Cytat:

Napisał brthz (Post 2755748)
I pytanie o konkret - Galaxy z 2006, przebieg niedużo ponad 200 tys

Eurocar jeszcze nie był przyłapany na korektach, zawsze się sprawdzało to co podawali, jak jest tutaj nie wiem

nigel 23-02-2017 19:58

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Witam. Ja również kupiłem u nich mondeo z pomocą czeslaw555. Mogę polecić.

slider2002 23-02-2017 20:18

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Moje Mondeo też jest od nich. Po dwóch latach mogę śmiało powiedzieć że było zgodne, opisem.

M_A_X_A_M 23-02-2017 20:52

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Sporo aut od nich nie ma ważnego badania, ubezpieczenia i jest na letnich oponach - innymi słowy - nie masz nawet możności przejechać się nimi.
Ja z tego powodu odpuściłem.
Obsługa natomiast sprawia wrażenie rzeczowej, o historii aut opowiadają chętnie.

suiram1 23-02-2017 21:54

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Kupowałem u nich auto w styczniu, faktycznie nie miało zimówek, ale pogoda była podobna do obecnej. Temperatury na lekkim plusie, więc te zimówki do jazdy testowej nie były niezbędne, a badanie było ważne, ubezpieczenie również. Kilkoro moich znajomych u nich też kupowało i nie mieli problemu z badaniem czy ubezpieczeniem.

M_A_X_A_M 23-02-2017 21:59

Odp: "Ford z gwarancją" czy od kowala na wsi?
 
Nie wiem jak w Twoim przypadku, w moim jednak (auta sprowadzone) było jak wyżej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.