Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=35061)

rytek1 20-11-2008 20:30

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Trzeba przytrzyma ikonie przez kilka sekund i wtedy zapamięta to co w danym momocie wyświetla RDS i przy ponownym uruchomieniu się nie zmieni. Oczywiście tylko w środkowych ikonach a w bocznej cały cza będzie się zmieniało.

wilbert 21-11-2008 10:29

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
No właśnie problem w tym, że w środkowych ikonach po ponownym uruchomieniu się zmienia! U Ciebie tak nie jest?

bocheno 21-11-2008 10:38

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Też tak mam, a do tego nie pokazuje komunikatów RDS (np. nazwa stacji). Są one widocznie tylko w fazie wyszukiwania.

andrzejbas 22-11-2008 09:06

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Koledzy mam pytanie do speców od denzo, ktorzy maja sluch muzyczny-czy da sie cos podkrecic w ustawieniach fabrycznych zeby jakosc dzwieku w glosnikach byla lepsza? Jezesli tak to prosze o wskazowki.
Ewentulanie moze jakas inna rada dotyczaca zmiany brzmienia glosnikow na lepsze. :fcp1

JACOS 23-11-2008 23:27

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
chief20, gdzie zdobyc nowe aktualizacje i jak sprawdzic obecna wersje dzieki za odp....

sers 24-11-2008 15:02

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Może troche banalna sprawa ,ale chciałbym zmienić troche szate kolorów w radyjku Denso. Jak wchodze w menu serwisowe potem Misk następnie Set Object Colours, tam ustawiam kolorki przycisków i napisów potem po powrocie wracam przeż Beck ,Beck i wszystko wporzo nowy wygląd, ale po wyłączeni silnika i po ponownym włączeniu wszystko wraca do poprzedniego wyglądu. Czy ktoś wie jak zapametać ustawienia.I czy można zmienić kolory mapki w nawigacji od Jaguara co by te przestrzenie między ulicami nie były tak śnierzno białe .

Mariusz 24-11-2008 15:08

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
napisz PW do RECONDO, on powinien wiedzieć. Śnieg-śnieżno :fcp18 :fcp18 :fcp18 :fcp18 :fcp18

alooca 24-11-2008 18:12

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Cytat:

Napisał sers
jak zapametać ustawienia?

Nie da się zapamiętać. Nikt jeszcze nie wie dlaczego.

Cytat:

Napisał sers
czy można zmienić kolory mapki w nawigacji od Jaguara co by te przestrzenie między ulicami nie były tak śnierzno białe

Możesz jedynie zmienić preset ustawień jasności/kontrastu telewizorka na "NIGHT" i będziesz miał na czarno.

dualkoza 02-12-2008 18:11

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Witam, wymieniłem mapę Toyoty na Jaguara. Niestety jest pewien problem :/ Kalibrowałem mapę i wytycza trasę dobrze (wszystko działa jak należy), ale w momencie ruszenia autem pomimo i iż trasa jest widoczna na zielono system się gubi tak jakby GPS podawał mu złe dane - nie jedzie po trasie :/ Najlepsze jest to, że na mapie Toyoty wszystko działa jak zależny, ale brakuje mi głosu więc zależy mi na Jaguarze!

Pytanie dodatkowe: co oznacza w górnym rogu znaczek globusa w momencie prowadzenia przez navigację?

Pawel_Titanium 03-12-2008 13:55

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Cytat:

Napisał dualkoza
Witam, wymieniłem mapę Toyoty na Jaguara. Niestety jest pewien problem :/ Kalibrowałem mapę i wytycza trasę dobrze (wszystko działa jak należy), ale w momencie ruszenia autem pomimo i iż trasa jest widoczna na zielono system się gubi tak jakby GPS podawał mu złe dane - nie jedzie po trasie :/ Najlepsze jest to, że na mapie Toyoty wszystko działa jak zależny, ale brakuje mi głosu więc zależy mi na Jaguarze!

Pytanie dodatkowe: co oznacza w górnym rogu znaczek globusa w momencie prowadzenia przez navigację?

Oznacza to ze nie otrzymuje sygnału z satelity => problem z anteną GPS!

Co do kalibracji to wróć do pozycji fabrycznej, powinno pomóc. :fcp26


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.