Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=101)
-   -   [Transit 2000-2006] Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=290625)

sebbos 09-01-2019 14:21

Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
Czy były fotele obrotowe z miejscem na akumulatory w pierwszym rzędzie (kierowca i pasażer) w Transicie np. Euroline.
Od niedawna jestem szczęśliwym (coraz bardziej) posiadaczem Tourneo 9 os, i próbuje kupić fotel obrotowy pasażera (obok kierowcy) i nie wiem: czy były takie, czy też szukam świętego graala i pozostaje rzeźba fotel z Tourneo + obrotnica?

Podobają mi się fotele z Euroline z podłokietnikami z obu stron i miejscem ponoć na 2 aku pod fotelem - one są obrotowe?

wojtekjanus 09-01-2019 14:43

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał sebbos (Post 3077816)
Podobają mi się fotele z Euroline z podłokietnikami z obu stron i miejscem ponoć na 2 aku pod fotelem - one są obrotowe?

Tak. I tylko w Euroline.

sebbos 09-01-2019 14:56

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
No o taką przestrzeń chodzi :)( mój jeszcze jest raz podwyższony i raz przedłużony) Dzięki serdeczne!

eMWuGSM 10-01-2019 20:41

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
Tak, tylko koszt zabija.
Ostatnio sprzedałem komplet obracanych. Można za to spokojnie kupić dobrego transita.

Rico82 11-01-2019 08:52

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
Cytat:

Napisał wojtekjanus (Post 3077822)
Tak. I tylko w Euroline.

Nie tylko kolego,też je posiadam w wersji Ghia.Pod kierowcą na aku(mam możliwość podpięcia 2)a pod pasażerem schowek

wojtekjanus 11-01-2019 14:32

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
1 załącznik(i)
Nigdy Kolego nie widziałem żadnego Transita Ghia. Możesz coś napisać o tym swoim?
W mobile.de także nie ma.
W Googlach znalazłem takiego, ale to chyba nie o to chodzi http://emotikona.pl/emotikony/pic/036.gif: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Rico82 11-01-2019 15:44

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
Co mogę napisać na szybko: 2002r 2.0tddi z wyposażenia-ASR,alarm+centralny,te obracane fotele z regulowanymi podłokietnikami,kanapa na kółkach :),wodne webasto-tu jedynie nie wiem czy był jeszcze do niego pilot,klima i nagrzewnica przód/tył, nawiewy z sufitu i po bokach,ogrzewana szyba przód,tył i lusterka,elektr.szyby przód i lusterka,listwy ozdobne w okół auta,koła alu 16 kolor chyba grafit.jeszcze,jutro jeszcze sprawdzę bo nie wiem czy nawet w dowodzie nie jest wpisane Ghia

eMWuGSM 11-01-2019 17:10

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
Dowód dowodem, podaj VIN, wszystko będzie jasne.

wojtekjanus 11-01-2019 17:39

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
Brand Ghia należy od lat siedemdziesiątych do FoMoCo (Forda) i nadawany jest przez Forda luksusowym, specjalnym wersjom standardowych modeli. W zasadzie w oryginalnych papierach powinno to byc zaznaczone.
Ja nigdy nie spotkałem się z Transitem Ghia. Wyposażenie które masz - oprócz tych obrotowych foteli - ma w zasadzie każde Tourneo.
Natomiast brand Euroline należy do niemieckiej firmy Westfalia Automotive, kupują u Forda nie w pełni wyposażone nadwozia i sami je wykańczają do standardu Euroline. Także klient może oddać im swojego Transita do przekonwertowania go na Euroline, ale samochód musi spełniać pewne minimalne warunki techniczne. W tym przypadku nie wiem czy VIN mówi o tym, że to Euroline (lub Brief).

Rico82 11-01-2019 18:02

Odp: Czy są fotele obrotowe kierowcy i pasażera z miejscem na aku
 
Proszę :) WF0VXXGBFV2Y73486


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.