Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=52214)

PAFFCIO 29-09-2008 20:13

panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Na wstępie od razu napiszę, że niniejszy wątek ma uporządkować temat panelu DVD do mondziaka, który przewija się przez kilka innych. Mam nadzieję, że zieloni zostawią go w tym miejscu :mod:

Rzeczony panel może pochodzić z kilku źródeł:
1. Chiny:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
2. E-Buy z USA:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
3. Allegro:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Specyfikacje są w opisach więc nie będę tu śmiecił. Generalnie jest właściwie wszystko, łącznie z RDS'em o który tak rozbija się keisim :fcp29
Ceny przy 1USD = 2,36 zł.:
1. Chiny -> od 410 do 450 USD/szt + koszty transportu (znamy cenę paczki z 4 szt. słanej DHL'em, to 200 USD więc po 50 USD na szt. ) + cło i podatek (+14 %; +22%) RAZEM: ok. 1 650 zł. - przy cenie 450 USD/szt.
2. e-buy -> od 599 USD/szt. + koszty transportu (ok. 140 USD) + cło i podatek jw. RAZEM: 2 430 zł.
3. allegro -> od 2 190 zł

Tematem zaopiekowali się keisim, trochę BearM a ostatnio Crash2me choć na razie nie daje znaku, że coś się dzieje.
Poniżej lista chętnych na ten panel, tak by łatwiej było ją uzupełniać (kopiujcie treść zamiast używać "cytuj", ok?)

PS> Sprawdziłem klasyfikację celną: kod 8527212000 stawka dla krajów trzecich (czy Chiny , czy USA) 14% +22% VAT

PAFFCIO 29-09-2008 20:16

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Poniższy post jest listą chętnych na ten panel DVD...
1. kubuspuchaty
2. jvc
3. PAFFCIO
4. Crash
5. adasasx11

jvc 29-09-2008 20:24

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
No i teraz będzie porządek. Pafcio :fcp29

TiM 29-09-2008 20:57

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Bardzo mnie cieszy nowy wątek! :D
PAFFCIO, JVC :fcp29

RoNiN76 29-09-2008 21:01

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Koledzy a może proponuje solidarnie zrobić zrzutę i zakupić jedna sztukę na próbę. Przetestować jak to działa co działa co nie działa i będziemy mieli jasność. Lepiej wydać nie wiem jaką cenę macie namierzoną np. te 2000 tys. w 10-ciu czy w 15-stu, z osób, które realnie i poważnie są zainteresowane zakupem tego. Jeżeli towar okaże się lipny to będziemy mieli 1 szt., która zawsze można dalej puścić w świat na allegro taniej bo była testowana. I w ten oto sposób w przypadku wpadki nie będziemy mieli 30 radyjek a jedno. Jeżeli zaś towar okaże się godny polecenia i zaufania to zapuścimy witki z opisem co to potrafi i co można z tym zrobić dalej w świat i może będzie szersze grono zainteresowanych. Co Wy na to ? Ja np. tez bym się pisał na zakup.

heko 30-09-2008 07:16

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
RoNiN76 mądrze gada :fcp26...może to jakiś pomysł...ja chętnie się zrzucę :fcp1

jvc 30-09-2008 07:46

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Pomysł nie jest zły ,ma jeden plus i jeden minus. Minus to taki że wszystko odwlecze się w czasie na ładne parę miesięcy (dwa zakupy, dwie przesyłki ) wiec jakieś pewnie ze 4 miesiące do finału jeżeli się okaże że sprzęt jest OK ,natomiast plus jest taki że w razie wpadki jesteśmy w plecy góra 200zł przy 10 osobach. Pomysł jak najbardziej do przemyślenia. :fcp1

PAFFCIO 30-09-2008 08:45

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
jeżeli w tym kierunku idziemy to jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zakup u gościa z Allegro, zarzeka się, że po przedpłacie 500 w 2 tygodnie dostarcza sprzęt, później trzeba by go podłączyć i sądzę, że dobrze by było, by zrobił to ktoś kto ma "dobre" wejścia w ASO lub zna naprawdę kumatego elektryka. Jeżeli się okaże, że jest ok, no to już wówczas prośba do BearM'a lub crash2me o shipping i pewnie z 2 miechy czekania.
Co, by nie przedłużać bezsensownych dywagacji: kto za, kto przeciw, kto się zajmie?

Rallygan 30-09-2008 09:04

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
Paffcio,

ja mam dobre wejscia w ASO (brat) i moge uzyczyc auta do testow na jakis czas. Ogolnie tez jestem zainteresowany tym radyjkiem, ale na razie nie deklaruje sie na zakup, bo mam dolek finansowy.

azet 30-09-2008 09:12

Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
 
jestem dwa razy za - dorzucę się i jeżeli cena byłaby rozsądna jak dotychczas
z tym że bardzo mnie interesuje czy będzie można załozyć ( ale skoro dla mondeo , to jak nie- chyba że chiny inaczej to mają zamontowane)no i chyba że do silver x nie będzie pasiło, ale niby czemu ? no i chyba że jak to z chińskimi- zaraz przestanie działać .no i żeby za próbkę nie trzeba było płacic dużo od osoby :fcp19

1. kubuspuchaty
2. jvc
3. PAFFCIO
4. Crash
5. adasasx11
6. azet


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.