Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Brak podświetlenia pokręteł nawiewu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=134325)

madmarian 01-07-2011 16:51

Brak podświetlenia pokręteł nawiewu
 
Czesc! Czy u Was te pokretla sa podswietlone? U mnie wszystko na konsoli jest podswietlone oprocz tych pokretel, wieczorem jest to dosc uciazliwe podczas prowadzenia auta.

Yaro 01-07-2011 17:19

Odp: Podswietlenie pokretel nawiewu
 
Mają być podświetlone.

madmarian 01-07-2011 20:45

Odp: Podswietlenie pokretel nawiewu
 
Dziekuje za odpowiedz. Bylbym wdzieczny za cenne sugestie, czy to zarowki? Jesli tak to jak sie do nich dobrac, czy bezpiecznik? Choc w to drugie watpie, bo wszystko inne dziala. Jak rozwiazac ten problem?

Jitter 01-07-2011 21:30

Odp: Podswietlenie pokretel nawiewu
 
Wybebeszyć konsolę środkową, odłączyć panel, rozebrać go i z pomocą lupy obejrzeć płytkę z elektroniką pod kątem jakości połączeń lutowanych, ewentualnie sprawdzić stan złącza kablowego, łączącego ową płytkę z instalacją auta. Nic tu więcej, w moim odczuciu, nie da rady "wymącić". Aha, podświetlenie jest LEDowe.

rafoola 02-07-2011 15:37

Odp: Brak podświetlenia pokręteł nawiewu
 
Podświetlenie LEDowe jest niekoniecznie. Chyba zależy to od modelu lub rocznika. W mojej fuzyjce ('07) są żarówki. A dostawałem się do nich przez dziurę po wyjętym radiu; tak jest chyba mniej roboty, ale dobrze jest mieć drobne i wygimnastykowane dłonie. Albo sprytnego, młodego pomocnika.

madmarian 02-07-2011 17:18

Odp: Brak podświetlenia pokręteł nawiewu
 
Dziękuję za odpowiedzi! rafoola tak z Twojego doświadczenia to jak się dobrać do tego radia? Masz jakiś sposób na wyciągnięcie go?

Mar78 02-07-2011 17:36

Odp: Brak podświetlenia pokręteł nawiewu
 
Odgrzewając kotleta: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] masz link do fotorelacji z naprawy mojej i Conney'a. Pomoże Ci się dobrać do żarówek.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] masz zdjęcia Arka-o2 z widokiem na panel.

kubaw20055 03-07-2011 09:22

Odp: Brak podświetlenia pokręteł nawiewu
 
Tam są 4 zwykłe malutkie żaróweczki, o LEDach możemy pomarzyć...g:) Wiem, bo już 3 raz zmieniałem prawie wszystkie i nie do wszystkich trzeba zdejmować konsolę, nawet radia nie trzeba demontowaćg:D:p

madmarian 03-07-2011 16:16

Odp: Brak podświetlenia pokręteł nawiewu
 
Cytat:

Napisał kubaw20055 (Post 1677397)
Tam są 4 zwykłe malutkie żaróweczki, o LEDach możemy pomarzyć...g:) Wiem, bo już 3 raz zmieniałem prawie wszystkie i nie do wszystkich trzeba zdejmować konsolę, nawet radia nie trzeba demontowaćg:D:p

Zabiore się za to jak przestanie lać:? Pewnie jest dojście od spodu konsoli, jak masz inny sposób to napisz proszę. Napiszę jak się z tym uporałem za jakiś czas, narazie strasznie leje.

helmut01 04-07-2011 11:59

Odp: Brak podświetlenia pokręteł nawiewu
 
Kiedys wymieniałem juz te żaróweczki. Bardzo fajny opis był gdzieś na forum pod tytułem wymiana radioodtwarzacza lub coś w tym stylu. Szukaj około 2008 roku.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.