Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] Montaż oryginalnego haka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=333721)

Intendo 27-02-2023 10:04

Montaż oryginalnego haka
 
Witam,

zastanawiam się nad montażem haka w swoim Edgu(2019). Znalazłem kilka ofert oryginalnych haków z demontażu. Zastanawiam się jak wygląda sprawa elektryki. Czy fabrycznie jest gdzieś w bagażniku moduł do wpięcia wiązki haka czy raczej muszę szukać haka z wiązką i modułem?

pozdrawiam
Maciej

offieczka 27-02-2023 14:19

Odp: Montaż oryginalnego haka
 
Raczej w lewym nadkolu masz tylko wtyczkę pod hak resztę trzeba bedzie dokupić.

robsoncz 28-02-2023 08:21

Odp: Montaż oryginalnego haka
 
Przerabiałem temat haka u siebie, możesz zrobić prosty budżetowy hak z uniwersalnym modułem aż po oryginał za ciężką kasę wszystko zależy wyłącznie od tego czy śpisz na kasie czy nie ...
Ja nam uniwersalny i działa , nic się nie dzieje (mówimy o module) , a sam hak zależy co będziesz ciągał , partz na uciąg i max. nacisk na kulę i ewentualnie czy ma być wypinany.

Intendo 28-02-2023 08:31

Odp: Montaż oryginalnego haka
 
Ja znalazłem na Allegro coś takiego.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Najchętniej zamontowałbym hak wsadzany w kwadrat ale nic takiego nie znalazłem do kupienia.

Jacek,heser 13-03-2023 14:45

Odp: Montaż oryginalnego haka
 
A ja mam pytanie czy występował hak chowany pod zderzak elektryczny

robsoncz 16-03-2023 08:45

Odp: Montaż oryginalnego haka
 
roczej nie ...

Spartanin 03-08-2023 20:27

Odp: Montaż oryginalnego haka
 
Witam
Czy ktoś spotkał się z sytuacja przy montażu haka , mianowicie hak , wiązka moduł zamontowałem pod pod USA. Wszytko działa kierunki , przeciwmgielne , pozycyjne poza stopem …. Stop nie działa ?? podpięcie wg schematu ale jak wyłącze na pokrętle na pulpicie światła na zero , to wtedy stop działa .. No ale nie mam wtedy Swiateł … podejrzewam moduł nie ten ??? Hmm… jeśli macie jakieś pomysły proszę o odp …
Pacjent Edge 2016 . 2.0 ecobost USA

lukaszooo 03-08-2023 20:31

Odp: Montaż oryginalnego haka
 
Sprawa jest tak prosta że za bardzo nie ma co opisywać. Wsadź moduł EU, zrób instalacje i będzie działać.

Spartanin 04-08-2023 06:25

Odp: Montaż oryginalnego haka
 
Właśnie kupiłem w zestawie moduł EU , tzn jak sprzedawca mówił ma być „ten” moduł , działa wszystko oprócz tego stopu..
Chyba mógłbyś podesłać zdjęcie model jaki powinien być naprawdę ten moduł Eu??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.