Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Nie zabijaj mnie kierowco (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=2777)

Skolmi 12-11-2004 11:21

Nie zabijaj mnie kierowco
 
Obszerny i ciekawy IMHO artukuł o wypadkach:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

rafkowal 16-11-2004 22:04

Bardzo ciekawa i dająca do myślenia lektura każdy zanim zasiądzie za kierownicą swojego pojazdu powinien się zastanowić jak daleko chce zajechać do punktu docelowego czy na cmentaż (jako mieszkaniec M1). Polecam do przeczytania.

Jacek 16-11-2004 22:12

A ja ostatnimi czasy jak prowadze i mam ochote przycisnac mocniej, to powtarzam sobie w mysli: "az tak bardzo mi sie nie spieszy". I o dziwo - na mnie dziala :shock: :)

rafkowal 16-11-2004 22:24

Tylko widać po statystykach wypadków i czrnych punktach na drogach że na wszystkich to nie działa lub poprostu niemają wyobraźni.

Jacek 16-11-2004 23:04

Raczej to drugie. Po ostatnich obserwacjach na Polskich drogach chyba juz nic mnie nie zdziwi.... :roll:

misiek 17-11-2004 08:34

przykre, ale niestety prawdziwe.

hoszi-min 23-11-2004 19:38

Prawdziwe i bolesne,ale to przecież nie tylko wina kierowców.Oprócz nas ,zmotoryzowanych są jeszcze piesi , nie zawsze rozważni i w przewadze liczebnej.Za przykład mogę przytoczyć przpadek kolegi któremu na maskę wpadłpijany facet.całe szczęście kumpel jest przezorny i jak zobaczył go na poboczu to zwolnił i miał tylko szybę do wymiany i ten pijany wyszedł z tego z rozwaloną głową,ale nie każdemu przyjdzie do głowy zwolnić jak zobaczy jakieś zagrożenie.Wtedy pozostaje czołowe z innym wozem lub latarnia,i modlić się o szczęście bo w przeciwnym razie murowany pogrzeb pieszego,a wtakiej sytuacji nie ma czasu na rozglądanie się gdzie jest mniejsze zło,zazwyczaj jet to tylko odruchwarunkowy.Więc panowie jeżdzijmy z rozwagą i oczami dookoła głowy.Zagrożenie czai się wszędzie

VIKI 24-11-2004 15:04

:( :( :( .....i tyle

Greg 24-11-2004 15:43

Fajnie sie pisze wszystko , ale ja mialem dwa wypadki ( jako pasazer ) jeden z samochodem drugi z pijanym pieszym . Opisac to co sie dzieje w tym momencie jest naprawde ciezko . Czytam poprzednie posty i mam pytanie , czy zeczywiscie predkosc na drodze spowodowana jest brakiem wyobrazni ? Czy moze brakiem autostrad w naszym kraju ? Smigam po wawie i nie z predkoscia 50km/h , nikt tak nie jezdzi ( kolejny pusty przepis ). A powod jest jeden , my wszyscy zwyczajnie nie mamy gdzie szybko jezdzic . Jak juz nawet znajdziemy kawalek "pseudo" autostrady , to ograniczenie do 130 i zajety lewy pas . Wiec przepraszam wszystkich ze brak mi wyobrazni i lamie przepisy dotyczace predkosci .

Jacek 24-11-2004 23:47

Brak drog to jedno, a brak wyobrazni to drugie. Sadzisz, ze gdyby bylo gdzie sie "wyzyc" (wiecej autostrad), to ludzie by wolniej jezdzili? Watpie. Uwazam, ze po uczciwych badaniach psychologicznych prawko straciloby 50% kierowcow w Polsce.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.