Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=172957)

Wesoly_krk 05-01-2013 10:17

Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
Witam. Szukam osoby w Krakowie która wypierze moją tapicerkę w samochodzie. Może ktoś coś poleci??

Elminster 03-02-2013 21:53

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
Polecam SPA AUTO - mieści się na terenie PKN ORLEN SA w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 71 - tel. 785 755-75. Ceny dość wysokie, ale myłem tam cały samochód łącznie z komorą silnika i tapicerką i mycie było bardzo skuteczne i dokładne.

Delwazon 08-02-2013 21:37

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
A czy ktoś poleci firmę której nie jest właścicielem/pracownikiem, tylko z której korzystał i był zadowolony?
Ja ostatnio rozglądałem się za taką usługą, a że mieszkam pod Krakowem myślałem, że Auto Błysk z Myślenic będzie opcją dobrą i tanią.
Podjechałem zerknąć na cennik, ale karteczka "Zaraz wracam tel:xxx-xxx-xxx" mnie zniechęciła...
Służbowe auto myję w Krk na Kniaźnina (tylko mycie zewnętrzne i odkurzanie z wycieraniem plastików i odtłuszczaniem szyb mój pracodawca sponsoruje) ale robią to całkiem sensownie, szybko i jak dla mnie tanio (komplet 50zł). Nie wiem jak u nich z poważniejszymi usługami.

Elminster 27-02-2013 09:24

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
Cytat:

Napisał Delwazon (Post 1955018)
A czy ktoś poleci firmę której nie jest właścicielem/pracownikiem, tylko z której korzystał i był zadowolony?
Ja ostatnio rozglądałem się za taką usługą, a że mieszkam pod Krakowem myślałem, że Auto Błysk z Myślenic będzie opcją dobrą i tanią.
Podjechałem zerknąć na cennik, ale karteczka "Zaraz wracam tel:xxx-xxx-xxx" mnie zniechęciła...
Służbowe auto myję w Krk na Kniaźnina (tylko mycie zewnętrzne i odkurzanie z wycieraniem plastików i odtłuszczaniem szyb mój pracodawca sponsoruje) ale robią to całkiem sensownie, szybko i jak dla mnie tanio (komplet 50zł). Nie wiem jak u nich z poważniejszymi usługami.

Pod namiarami które podałem byłem prywatnie i co do jakości nie miałem zastrzeżeń. Poza tym korzystałem czasami z dwóch myjni - jednej przy ul. Prandoty - bardzo solidne mycie w cenie około 70 zł (tapicerka ekstra koszt), oraz w myjni koło Obi na Bora-Komorowskiego - cena 49 zł w promocji - tapicerka ekstra płatna.

DMR 27-02-2013 21:43

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
Polecam myjnie na klinach, przy rogu Borkowskiej i Fortecznej. Tanio i solidnie ;)

pretorian2 27-02-2013 22:42

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
ja pier......nicze, czy nie ma tu kogos kto sam siebie nie poleca ?!?! pierwszy post i oczywiście polecam tu i tam.

GranQN 02-03-2013 19:51

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
Na Witosa koło Carrefour'a na Kurdwanowie, polecam mam tam 2 minuty więc kilka razy dawałem auto robią solidnie i szybko.

gervee 06-03-2013 23:33

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
Cytat:

Napisał GranQN (Post 1968029)
Na Witosa koło Carrefour'a na Kurdwanowie, polecam mam tam 2 minuty więc kilka razy dawałem auto robią solidnie i szybko.

To ten zakład przy skrzyżowaniu, ten przy serwisie opon?

GranQN 07-03-2013 09:53

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
Przy skrzyżowaniu mają 3 stanowiska swój parking visa vi kościoła.

poldek46 10-04-2013 11:37

Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??
 
Euro myjnia koło Obi na bora Polecam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.