Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=2877)

VIKI 22-11-2004 16:22

JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ
 
Witamy :!: wszystkich nowych klubowiczów i zapraszamy do wklikania kilku zdań o sobie :!: :wink:

Dj Brabus 23-11-2004 09:52

Lady VIKI widzę, że swoją obecność zaznaczasz dość mocno na wszystkich forach :lol: - bardzo dobrze!! :wink: Widzę, że namowy moje oraz senior Kuny poskutkowały... 8-) ;) Przede wszystkim dzięki Tobie, Forum Forda stanie się NIE TYLKO Forum męskiej części właściceli tej marki!!
P.S. Czy ja też tu mam coś o sobie napisać? 8-) :wink:

VIKI 23-11-2004 12:39

Cytat:

żebyś była pierwszą damą naszego forum o której każdy mężczyzna usłyszy (i przeczyta!)
to mi prosze wykasować :wink: to nie o to chodzi :!:

Na początek dzięki za miłe słowa buziak:!: nawet mnie zaskoczyłeś :!:

Pomarańczowy kotku to niestety nie przez wasze namowy :twisted:
no dobra może troszeńku.... :wink: no zarejstrować się i się nie odzywać.....hhhmmmm to się troszke mija z celem.Te "rozmowy"to jeden z przyjemniejszych sposobów na to aby więcej się dowiedzieć na temat bbbrrrmmmm.A przy okazji "poznać "ludzi którzy też się tym interesuja :)))

To temacik dla nowych bo sama na początku go szukałam :twisted:
Ale zrobimy wyjątek i z ciekawością poczytam co o sobie na smarujesz :P
aaa no mozna by go przykleić :wink:

Dj Brabus 23-11-2004 13:27

Cytat:

Napisał VIKI
to mi prosze wykasować :wink: to nie o to chodzi :!:

Co wykasować? Chyba samo gdzieś się zapodziało... :wink:

Cytat:

Napisał VIKI
Na początek dzięki za miłe słowa buziak:!: [/b]nawet mnie zaskoczyłeś :!:

Ojjjjejjj!!! :oops: :D No cała przyjemność po mojej stronie!! :) Jeszcze nie raz Cię zaskoczę!! :P

Cytat:

Napisał VIKI
to się troszke mija z celem.Te "rozmowy"to jeden z przyjemniejszych sposobów na to aby więcej się dowiedzieć na temat bbbrrrmmmm.A przy okazji "poznać "ludzi którzy też się tym interesuja :)))

Bardzo popieram takie podejście!! 8-) Cieszę się, że nie boisz się pokazać na forum, które niestety prawie w całości zostało zdominowane przez męską część naszego społeczeństwa! Był kiedyś taki topik n/t "zaawansowania" kobiet w motoryzacyjnym światku i wspólnie z forumowiczami doszliśmy do wniosku, że co jak co, ale kobiety w dzisiejszych czasach dorównują mężczyznom pod względami znajomości motoryzacji a nawet przewyższają (sam znam to z własnego doświadczenia - mam firmę motoryzacyjną i do czynienia z różnymi klientami...). Miło, że do forum jakby nie patrzeć stricte motoryzacyjnego i technicznego podchodzisz na luzie i z humorem!!! :)

Cytat:

Napisał VIKI
Ale zrobimy wyjątek i z ciekawością poczytam co o sobie na smarujesz :P

Mnie tu zna bardzo dużo osób więc już troszku czasu upłynęło od mojego przywitania! :lol: Jeśli chcesz coś o mnie wiedzieć, więcej znajdziesz w PROFILU lub konkretniej na PW... :wink:
Cytat:

Napisał VIKI
aaa no mozna by go przykleić :wink:

Z tym zwróć się do Pana Kierownika Jacka - on Ci pomoże!!

Sqad 25-11-2004 21:44

No to Witam wszystkich!!!

Po pierwsze to musze troche opanować obsługe forum ustawień profila itp.

Jako że macie Na forum stosunkowo mało chyba posiadaczy Forda Probe to ja postram się
zasilić szeregi klubowe w miare moich możliwości czasowych.

PS> Czytałem już wszystkie posty w dziale Probe (nie jest ich za wiele), a to pewnie dla
tego że większość posiadaczy probasów londuje na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], a jeszcze tak się
składa że te osoby co się udzieliły na forum to wszstkich znam i to osobiśćie i jeszcze
troche osób.

I dodam na koniec czym się poruszam. A wiec jak się domyślacie jest to Ford no i pewnie
Probe :D w wersji 2.2T z 92 roku. I pomykam po wawce.

Jacek 25-11-2004 22:14

A witamy :)
Mam tylko takie pytanko - czy aby znaczek oznaczajacy plec (ten przy nicku) masz dobrze ustawiony? Bo z tekstu co innego wynika.... :)
Jakby co, to wlasnie w profilu sie zmienia.... 8-)

Sqad 25-11-2004 22:19

He he dzięki za ten znaczek już poprawiam

Dj Brabus 26-11-2004 09:53

Witaj Squad na forum i w Klubie! Do pełni szczęścia mógłbyś sobie dopisać w profilu jakim samochodem jeździsz - wówczas podobnie jak u mnie i kolegi Jacka pojawi się u Ciebie podpis pod nickiem! Jest to bardzo przydatne i pomocne dla innych użytkowników (niestety nie każdy rozszyfruje, że rysunek samochodu pod Twoim postem przedstawia Probe... ;)) To taka dobra rada!!

Miłego surfowania po forum!!

Sqad 26-11-2004 11:31

Z miłą chęcią bym to wpisał ale jakoś mi to zmian nie akceptuje i nic się nie zminia :evil:

Greg 26-11-2004 12:08

Witaj , forum powiekszy sie o kolejnego kierowce z wawy :P

VIKI 26-11-2004 13:44

Teraz ja troszke się spóźniłam ale nadrabiam hehe
Witam cie serdecznie i mam nadzieje że bedziesz aktywnym forumowiczem :wink:

dzikus 02-12-2004 10:50

Cześć, jestem nowym forumowiczem łódzko/warszawskim - posiadam Fordzika od 2 tygodni ...

Dj Brabus 02-12-2004 11:25

Cześć dzikus!! Miło powitać nowego forumowicza! Zapraszam w imieniu kierownictwa do aktywnego uczestniczenia w życiu forum a także klubu!! :)

Greg 02-12-2004 12:37

Witaj

misiek 02-12-2004 12:53

welcome :D

zapisz sie do FCP

VIKI 10-12-2004 15:13

Po co ten temat?? :P
Jak w więskszośc "nowych"wita się gdzie im sie tylko podoba :P normalnie samowolka :D
gonić ich trzeba :twisted: albo po premi szefom hehehehehe żartuje :))) :)))

Dj Brabus 11-12-2004 09:01

Cytat:

Napisał VIKI
Po co ten temat?? :P
Jak w więskszośc "nowych"wita się gdzie im sie tylko podoba :P normalnie samowolka :D
gonić ich trzeba :twisted: albo po premi szefom hehehehehe żartuje :))) :)))

Lady VIKI przecież to Twój temat!! Powinnaś sobie go pilnować, żeby wszyscy się tu ładnie witali!! A jak nie to szef Ci po premii puści!! :wink: :)))

VIKI 11-12-2004 09:22

heheh wiem wiem że mój :P ja już ich dopilnuje :twisted: :P

tango32 27-12-2004 00:04

WITAM SERDECZNIE
 
WITAM SERDECZNIE:-**
JESTEM Z WAWY I OD DWÓCH TYGODNI POSIADACZEM FORDA
A JAKO ZE LUBIE STARE AUTKA TO JESTO BEŻOWY MKIII 1.1
Z 1984
W WERSJI TURNIER TRZY DRZWIOWY
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
http://forum.fordclubpolska.org/images/smiles/004.gif

Greg 27-12-2004 12:01

Witaj , i pisz malymi literami nastepne posty . Witam serdecznie na Forum i zapraszam
do zapisania sie do Klubu :D

tango32 27-12-2004 21:16

:-)
 
postaram się i jedno i drugi ale narazie jestem na liście oczekującej i nie wiem co i jak [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

cronos626 27-12-2004 21:48

Cześć wszystkim , jestem posiadaczem MONDEO MK II 2,0 -96 . mam go od lipca . Miałem okazje juz zaglądać na forum ,ale z powodu braku czasu było to sporadyczne .teraz mam nadzieje ze bede czestym gościem .jestem z okolic wrocławia ,a dokładnie z trzebnicy (25 km na północ )

cronos626 27-12-2004 21:49

Mały błąd MK I

Jacek 27-12-2004 21:55

Witamy kolejnego dolnoslazaka :)

Zeby poprawic tresc posta wystarczy nacisnac "edytuj" :wink:

tango32, co i jak to w mailu chyba dostales.... :)

VIKI 29-12-2004 09:24

O prosze i nowe osoby też są :P Witam serdecznie :!: :!:

chromol 29-12-2004 09:51

proszę i nasza rodzinka się powiększa. oby też lista klubowiczów się w tym tempie powiększała.

moded 30-12-2004 11:46

Witam Wszystkich Forumowiczów...
Jestem moded mieszkam w Zdunskiej Woli a od 3 dni jestem szczesliwym posiadaczem Forda Scorpio :) dlatego tez postanowilem dolaczyc do tak elitarnego clubu w Polsce :)) Pozdrawia wszystkich :razz:

Greg 30-12-2004 12:01

Witaj , w tak elitarnym klubie :D

misiek 30-12-2004 12:43

welcome :) in :twisted: :evil: ;) hell

Kefir 05-01-2005 07:31

Cytat:

Napisał VIKI
Jak w więskszośc "nowych"wita się gdzie im sie tylko podoba :P normalnie samowolka :D

Witam serdecznie po raz kolejny.
Jako że jestem posiadaczem Mondeo, więc po zarejestrowaniu się, przywitałem się na forum Mondeo i nie wynikało to z tego: "gdzie mi się podobało" hmmm, panno Viki, lecz z kompletnego żółtodziubstwa w sferze takich forumów, za co najmocniej przepraszam.
Z poważaniem

VIKI 05-01-2005 13:50

Cytat:

panno Viki
.....a skond wiesz że nie pani :P :P hehehe nie nie żartuje :)))

Witaj "po raz kolejny" Kefirku :!: :!: :D
:D :D :D

chromol 05-01-2005 17:28

w tym wieku i jeszcze :?: panna :?: :roll: :!: ;) :)

Kefir 05-01-2005 17:33

Cytat:

.....a skond wiesz że nie pani
no bo... ja na przykład nie pozwoliłbym swojej żonie tak "forumować" ;)

VIKI 05-01-2005 17:53

kefir
Cytat:

no bo... ja na przykład nie pozwoliłbym swojej żonie tak "forumować
"
tak..........hmmm to znaczy jak :P nie widze w tym nic dziwnego.


chromol
Cytat:

w tym wieku i jeszcze panna
i zobacz jak sie z tego ciesze...... :D :D :D :D hehe

Kefir 05-01-2005 18:42

no dobra powiedzmy, że żartowałem, ale co do drugiego cytatu: napewno słyszeliście ten tekst smolenia o 25-cio letniej nauczycielce?

Dj Brabus 06-01-2005 10:55

Cytat:

Napisał chromol
w tym wieku i jeszcze :?: panna :?: :roll: :!: ;) :)

Z jednej strony nie ma się co dziwić, bo podrywa ;) ;) prawie wszystkich na tym forum (... siakieś pomarańczowe kotki... ) :lol: Z drugiej strony może panna VIKI nie jest panną, tylko panią domu, która podczas nieobecności męża w domu wypisuje rózne ciekawostki na forum... :D :D

Niestety internet i forum, to coś takiego anonimowego i każdy może sobie zrobić wydumany podpis - ja na przykład mogę sobie wymyśleć nick "Gorąca blondynka_24" i nikt mi tego nie udowodni, że nią nie jestem...

P.S. Lady VIKI - pamiętasz topic Kuny o naszych zdjęciach? Czy ja straciłem rachybę, czy Twoje zdjęcie się tam jednak NIE pojawiło? :lol: 8-)

VIKI 06-01-2005 14:00

Panie Brabus........... :evil: zagalopowałeś się :!:

Odpowiec sobie na pytanie czy jeśli wy odzywacie sie do siebie miło w jakiś tam sposób to czy to znaczy że sie nawzajem podrywacie??........tak jak wszystko to kwestia interpretacji :)
Cytat:

ja na przykład mogę sobie wymyśleć nick "Gorąca blondynka_24" i nikt mi tego nie udowodni, że nią nie jestem...
zaraz napiszesz że jestem facetem.... :twisted: Ja w każdym bąć razie nie mam zamiaru udowadniać poprzez foty itd kim jestem.....bo to chyba forum forda jest :P a nie "ftoka"
Jak cie to tak męczy to na przyszłość pokusze się tylko do czytania :? Albo zmienie nick ;)

I wcale zła nie jestem :D :D :D

Greg 06-01-2005 14:49

Dokop im Viki , nie daj sie . :D
Pzdr. nawet jak jestes facetem :D ( to i tak chodzisz czasami w szpilkach ) :D

VIKI 06-01-2005 15:42

Cytat:

to i tak chodzisz czasami w szpilkach
g:D> ............nawet częściej niż czasami :)

Dj Brabus 06-01-2005 16:25

Cytat:

Napisał VIKI
Panie Brabus........... :evil: zagalopowałeś się :!:

Jak na prawdziwego ogiera przystało!! 8-) 8-) 8-)

Cytat:

Napisał VIKI
czy jeśli wy odzywacie sie do siebie miło w jakiś tam sposób to czy to znaczy że sie nawzajem podrywacie?

No ja senior Kunę to tak!!! On jest taki uroczy... :lol: :wink:

Cytat:

Napisał VIKI
zaraz napiszesz że jestem facetem....

No tego to nie chciałby chyba żaden facet na forum...

Cytat:

Napisał VIKI
bo to chyba forum forda jest :P a nie "ftoka"

Nie wiem co to "ftoka", ale piszemy na hyde-parku, więc możemy tu nieco zboczyć z tematu niebieskich owali pod naszymi domami...

Cytat:

Napisał VIKI
Jak cie to tak męczy to na przyszłość pokusze się

"SIĘ" czy "CIĘ" bo coś dziś już o tej porze nie dowidzę... :lol: ;) ;) Wiesz Lady - kobiety kusiły mężczyzn już od baaaaardzo dawna... 8-)

Cytat:

Napisał VIKI
I wcale zła nie jestem :D :D :D

W czym?? :razz: :lol: :wink:

P.S. Lady VIKI >> Już kiedyś Ci pisałem - to co piszę, bierz z DUUUUŻYM przymrużeniem oka! Ja mam po prostu dziś dobry humor i sobie zażartowałem - i to bynajmniej nie z Ciebie a z samego tematu "bycia osobą po drugiej stronie monitora".

P.S. Jesteś urocza jak się wkurzasz! 8-) :lol: Pozdrawiam Cię bardzo gorąco i za wszelkie błędnie zinterpretowane (lub źle przeze mnie sformułowane) uszczypliwości bardzo przepraszam!! :588: Bo jak masz być facetem, to ja się chyba :506:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.