Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Warsaw Moto Show (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=271772)

Tomos 30-10-2017 19:20

Warsaw Moto Show
 
No właśnie, ktoś z Was w ten weekend był na tegorocznych targach :?: :027: Jak wrażenia :?: Ja niestety nie byłem, bo plany wzięły w łeb (rodzina, groby i tym podobne sprawy). Miło by było się dowiedzieć, czy na tym expo był najnowszy model Ford'a Ka+, a jeśli nie, to jakie inne auta z rodziny Ford'a były :?: :!: :oops:

szmelcmax 02-11-2017 16:29

Odp: Warsaw Moto Show
 
Byłem w niedzielę. Targi były podzielone na kilka głównych segmentów. Z nowych modeli Ford wystawił Mondeo, Focusa, K+, Fiestę, Kugę. To jakby mini salon sprzedaży. Inni wystawiali podobnie czyli to co aktualnie dostępne na rynku. Ale nie tak skromnie jak Ford. W innych działach Ford Raptor (bardzo dobrze się prezentował) oraz Transit w wersji kamper. Też dobrze to wyglądało. Cała kolekcja Mustangów od najstarszej do najnowszej wersji. Fajny obrazek. I Ford T z 1917 roku. Możliwe , że składany przez mojego dziadka, który w tamtym czasie jeszcze u Forda pracował. Potem ochotnik w armii Hallera i z USA się pożegnał na zawsze.
Co do aut najnowszych to Ford jak zwykle nie nadąża. Wzornictwo wnętrza jest słabe. A moim zdaniem to najłatwiejszy element do wykonania. Paru ludzi z pomysłami i już jest coś oryginalnego. Kuga jest tak ponura jak Skoda 15 lat temu. Jedna zlewająca się szarość. Uchwyty nie wygodne aż w dłoń uwierają. Jak w Dacii. Inni robią to dużo lepiej za podobne pieniądze. Ciekawie prezentowała się Tesla. Zwłaszcza w środku. Ale wyświetlacz wielkości monitora to raczej przesada. Nie pasuje.
Ogólnie mydło i powidło motoryzacyjne. Oznakowanie bardzo słabe. Ilość wejść i wyjść nie liczna. A traf do nich jak planu terenu targów brak.
Mnóstwo aut do driftu o wyglądzie agrotuningu. Mnie to bardziej śmieszy niż budzi zainteresowanie. Oglądania na cały dzień. Ale czy warto? Nie jestem przekonany.

Tomos 04-11-2017 17:12

Odp: Warsaw Moto Show
 
Mi zależało na tym samochodzie Ka+, ponieważ jest tak zrobiony, jak samochody z lat 90-tych. I to właśnie cenię. W sumie nie tyle co z lat 90-tych ale jest bardzo podobny do Fusion'a, ma te same standardy oraz opcje wyposażeniowe i jest właśnie w takiej cenie, jak nowy Fusion. Teraz żałuję że mnie nie było na tych targach. Mogłem przekonać się na własnej skórze, jak wygląda te cacuszko na żywo. I w dodatku, z tego co piszesz, można było wchodzić do tych aut. Szkoda, wielka szkoda....

szmelcmax 06-11-2017 10:02

Odp: Warsaw Moto Show
 
Cytat:

Napisał Tomos (Post 2882060)
można było wchodzić do tych aut.

Nie do wszystkich. Zabytki czy "agrotuning drift" poza wyjątkami były zamknięte. Nowe przeważnie nie. Każdego nie sprawdzałem, ale np. Mercedes S-klase, Lamborgini -tak. Ford Ka+ moim zdaniem ma ładniejsze wnętrze od Fiesty. Szczególnie deska. Wystający nie naturalnie ekran dotykowy nie za bardzo mi się podoba. Ka+ ma wyswietlacz ładnie wkomponowany. Przyjemny skromny samochodzik. A obejrzeć go możesz chyba w każdym salonie. Za darmo. Bo na wystawę obowiązują drogie bilety.

Tomos 06-11-2017 13:09

Odp: Warsaw Moto Show
 
Ja tam wolę jeździć na expo niż do salonu :P A masz może fotki z tych targów :?: Robiłeś zdjęcia temu nowemu Ford'a Ka+ :?:

Geniok 06-11-2017 14:19

Odp: Warsaw Moto Show
 
Ja też wpadłem na chwilę, spodobała mi się Kuga, nawet kilka fotek mam więc mogę wrzucić w wolnej chwili.

Tomos 06-11-2017 15:27

Odp: Warsaw Moto Show
 
Geniok, to wrzuć tu.

szmelcmax 08-11-2017 20:54

Odp: Warsaw Moto Show
 
Fotek mam sporo. "Ka" się nie załapał. Auta autami, ale i tak najlepiej prezentowały się hostessy.

Tomos 09-11-2017 21:04

Odp: Warsaw Moto Show
 
szmelcmax, jeśli możesz to wrzuć te fotki, najlepiej z marek Ford'a bo inne mnie nie interesują :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.