Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2015- ] 3 foteliki | pytanie do praktyków (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306279)

rysio224 15-02-2020 18:10

3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Dobry wieczór Wszystkim Forumowiczom,

Z uwagi na powiększającą się rodzinę noszę się z zamieram zakupu S-MAXa. Mam do Was pytanie, z Waszego doświadczenia, czy w S-MAXach mieszczą się trzy foteliki na tylnej kanapie? Szczególnie interesuje mnie w konfiguracji trzech "dużych" fotelików dla dzieci (powyżej 120 cm) mocowanych już tylko na pas.

Będę wdzięczny za Wasze opinie i spostrzeżenia oparte na doświadczeniu.

PS - czy ktoś może coś wie na temat poniższego modelu?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Dziękuje i pozdrawiam
rysio224

tombalt 15-02-2020 18:17

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Gwarancji, że każdy model fotelika się zmieści nie dam.
Osobiście mam trzy foteliki fidfix w 2 rzędzie i się mieszczą. Jednak wersja kidfix safefix już nie wejdą. Musiałem wykręcić te pierścienie boczne między fotelikami.
Generalnie smax to jeden z niewielu aut gdzie wejdą bez problemu trzy foteliki. Tak więc bez obaw....

rysio224 15-02-2020 18:34

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Bardzo Ci dziękuje ! a czy masz jakieś doświadczenie czy lepiej szukać wersji 7 czy 5 osobowej? Czy 7 osobowa po złożeniu 3 rzędu foteli ma mniejszy bagażnik niż wersja 5 osobowa?

tombalt 15-02-2020 18:41

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Bierz 7. 3rzad można wyjąć. A 7 os szybciej sprzedaż.
Na codzień bagaznik wystarczy a zyskasz schowek za 3 rzędem. 5os ma większy bagaznik niż 7os.
Poczytaj forum. Pełno zdjęć i informacji.

rysio224 15-02-2020 18:42

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Jeszcze raz wielkie dzięki!

woro_woro 15-02-2020 18:43

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Cytat:

Napisał rysio224 (Post 3224395)
czy w S-MAXach mieszczą się trzy foteliki na tylnej kanapie? Szczególnie interesuje mnie w konfiguracji trzech "dużych" fotelików dla dzieci (powyżej 120 cm) mocowanych już tylko na pas.

Mieszczą się. Jeśli nie w jednej linii, to zawsze środkowy fotel możesz dać do przodu i się zmieszczą wszystkie.

lotek 15-02-2020 20:17

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Mam 3 dzieci (wiek 8,4,2) i smaxa w wersji 7 osobowej. 3 foteliki spokojnie wchodzą :).

krolikPL 15-02-2020 20:18

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
My mamy trzy Cybex Solution Q3-Fix. Musiałem zdjąć boczne poduszki zderzeniowe od strony środkowego fotelika. Ponieważ foteliki można rozszerzać to teraz na zime musiałem w środkowym zdjąć oparcie bo już trochę bylo ciasno (5latek, 7latek, 5latek). Polecam wersję 7os zawsze możesz dzieci wrzucić do bagażnika i gdzieś niedaleko pojechać z dziadkami albo jeszcze dwójkę dzieci zabrać. Nie ma tam tyle miejsc co w Galaxy i klima niedomaga ale świetne rozwiązanie awaryjne. Pomniejszyć trochę bagażnik ale nie jakoś dramatycznie.

rysio224 15-02-2020 21:09

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Bardzo dziękuje za Wasze wpisy!

Pyton_000 15-02-2020 21:40

Odp: 3 foteliki | pytanie do praktyków
 
Ja mam aktualnie
Takata Maxi, Axkid Minikid 2.0 i do tego łupina. Wszystko cacy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.