Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Czy kombi po liftingu ma tylko inną blendę i lampy? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=290686)

kasprzak 10-01-2019 21:29

Czy kombi po liftingu ma tylko inną blendę i lampy?
 
Witam,
Czy wiadomo czy kombi po liftingu ma tylko inną blendę i lampy? Ledowe podświetlenie tablicy też? Ma ktoś na forum już takie Mondeo?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

foni 10-01-2019 21:51

Odp: Lifting Kombi
 
To chyba żaden lift a jedynie zmiana lamp tylnych (nie są już punktowe ale świecą jak w sedanie/HB oraz dołożono listewkę). Doszło w międzyczasie zamykanie nawiewów na konsoli środkowej oraz kosmetyczne zmiany na panelu od sterowania radia.
Lift z tego co wiem ma się pojawić na wiosnę. Więcej będą wiedzieć koledzy śledzący prasę.

A podświetlenie tablicy rejestracyjnej nadal jest "żółte" ;-)

kasprzak 10-01-2019 21:55

Odp: Lifting Kombi
 
Cytat:

Napisał foni (Post 3078480)
To chyba żaden lift a jedynie zmiana lamp tylnych (nie są już punktowe ale świecą jak w sedanie/HB oraz dołożono listewkę). Doszło w międzyczasie zamykanie nawiewów na konsoli środkowej oraz kosmetyczne zmiany na panelu od sterowania radia.
Lift z tego co wiem ma się pojawić na wiosnę. Więcej będą wiedzieć koledzy śledzący prasę.

A podświetlenie tablicy rejestracyjnej nadal jest "żółte" ;-)

A jakieś foto jak to wygląda z zamykaniem nawiewów i panelem?
Z tymi zwykłymi żarówkami w tablicy to jakaś dziwna sprawa, bo już pisałem w tym temacie od podswietlenia, ze widziałem chyba z 4szt. na bialo podświetlonych - może przypadek, ze wszyscy wymienili :)

foni 10-01-2019 22:15

Odp: Lifting Kombi
 
1 załącznik(i)
Nie chce Ci się szukać jak widzę.... :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Hansolo 10-01-2019 22:24

Odp: Lifting Kombi
 
Może nie umiem docenić kunsztu " poprawiaczy ", ale jak dla mnie wygląda to paskudnie. Miał Mondek swoja dupcię to miał, a dołożyli mu kawałem ze starej Insygni. Wystarczyło zamiast punktowych świateł dać ładne ledy i finito.

foni 10-01-2019 22:30

Odp: Lifting Kombi
 
Jakbyś zobaczył jak to wygląda we Vignale - samym w sobie ochromionym, to byłbyś jeszcze bardziej "oczarowany" ;)

Matych 10-01-2019 23:07

Odp: Lifting Kombi
 
Jako że w USA nie ma kombi to zaczeli od kombi żeby dołożyć stylistykę fusiona poliftowego.Lifting ponoć już w lutym.Ma to być Fusion poliftowy w środku zamiast wajchy pokrętło od biegów, wypadają dotychczasowe skrzynie automatyczne ta z benzyny i power shift zastąpione nowym automatem 8 biegowym hydrokinetykiem i diesle PSA na rzecz wspaniałego silnika skonstruowanego przez Forda-Eco blue.

Lewsey89 11-01-2019 05:51

Odp: Lifting Kombi
 
Nie wiem jak było w kombi ale u mnie, w samochodzie z początku 2018r zamykanie kratek już jest. Samochód zamawiany do produkcji w październiku 2017.

Bump:
Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3078495)
dołożyli mu kawałem ze starej Insygni.

Po zapoznaniu się z pierwszymi zdjęciami nowego tyłu w kombi pomyślałem dokładnie tak samo.:lol:

Matych 11-01-2019 07:33

Odp: Lifting Kombi
 
U mnie zamykanie pokrętła od kratek(tylko środkowe kratki je maja-jaskiś debil to wymyślił)były juz w pażdzierniku 2017.Najłedniejsze będzie STline gdzie srebrna listwa będzie jedynym srebrnym akcentem z całego samochodu.:one:

leszek 11-01-2019 13:03

Odp: Lifting Kombi
 
dla mnie te kombi lepiej wygląda :) MK5 jest najbrzydszym kombi z całej serii :)
mk1 do mk4


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.