Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2015- ] Lokalizacja subwoofera (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=301725)

rafalnycz 09-10-2019 21:47

Lokalizacja subwoofera
 
Czesc, moze ktos wstawic fote jak zamontowany jest glosnik wysokotonowy w smax2/galaxy 4?

Danielo_82 10-10-2019 06:35

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
Cytat:

Napisał rafalnycz (Post 3181652)
glosnik wysokotonowy w smax2/galaxy 4?

Zdecyduj się czy subwoofer czy wysokotonowy.

rafalnycz 10-10-2019 18:17

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
No fakt pojechalem, niskotonowy mial byc:)

ROB1976 15-10-2019 11:04

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
Dzien dobry ,

Ja sie tez dolacze. W poprzdniej wersji mialem subwoofer pod siedzeniem kierowcy. Tutaj nic nie widac. Czy byly tez wersje z sys Sony bez subwoofera?

Pozdr,
Robert

Caribou 15-10-2019 12:04

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
1 załącznik(i)
pod nogami pasażera z tyłu z lewej strony (za kierowcą)

Danillo 15-10-2019 12:11

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
Cytat:

Napisał Caribou (Post 3183314)
pod nogami pasażera z tyłu z lewej strony (za kierowcą)

Ups, wiesz moze czy na tym można opierać nóżkę od fotelika? Z prawej mam zestaw naprawczy i sądziłem ze z lewej jest płaska podłoga.

rafalnycz 15-10-2019 13:50

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
Cytat:

Napisał ROB1976 (Post 3183290)
Dzien dobry ,

Ja sie tez dolacze. W poprzdniej wersji mialem subwoofer pod siedzeniem kierowcy. Tutaj nic nie widac. Czy byly tez wersje z sys Sony bez subwoofera?

Pozdr,
Robert

są wersje sony bez subwoofera, audio z 8 głośnikami np w Titanium + Platinium X, z Bussines 13 było radio sony z 12 głośnikami i tam jest subwoofer, miejsce w którym jest widziałem juz na rysunkach kwestia tylko taka jak jest zamontowany czy tak jak w MK3 dziura w podłodze, głośnik dekiel czy wymyślili coś innego, najlepiej jakby było jakieś zdjęcie

Danillo 15-10-2019 17:51

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
Na Allegro można zobaczyć fotki, to jest to schowek z klapka. Beznadziejne miejsce niestety.
Musze szybko zmienić konfiguracje i zrezygnować z automatycznego haka. Dobrze ze pojawił się taki wątek!

O tu np: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

rafalnycz 16-10-2019 18:36

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
A co ma do tego automatyczny hak? Tak czy inaczej w wersji bez subwoofera nie ma dziury w podlodze, dywan jest w jednym kawalku wiec dokladanie to troche wiecej zabawy niz plug and play

Danillo 16-10-2019 20:13

Odp: Lokalizacja subwoofera
 
Taki skrót myślowy zrobiłem, przy elektrycznym haku za pasażerem jest schowek na zestaw naprawczy koła i tez nie mogę na skrajnym siedzeniu dać fotelika do jazdy tyłem z podparciem o podłogę. Zostaje środek wiec wyjmowanie i wkładanie dziecka nie jest specjalnie wygodne.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.